reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

adamas.jpg
Jak obiecałem, taka mała zbiorówka zdjęć Naszego małego księcia, od początku ze szpitala, po obecny miesiąc :)
Przeglądając zdjęcia zaraz po urodzeniu, teraz nie dowierzam że mieliśmy takiego malucha w domu, pomimo że miesiąc leżał w szpitalu, a teraz taki byk... :) Nie chwaląc się powiem Wam że mały już ma ponad 10kg i ledwo wchodzi w ubranka 86 :)
Dzięki dziewczyny za ponowne powitanie :) Muszę przyznać że zacząłem przygodę z forum na podstronach o wcześniakach, dokształcając się w neonatologii ;) ale potem jakoś mnie wciągnęły również inne wątki i tak właśnie znalazłem się tutaj... :)
Młody zasnął niedawno także mam chwilę na buszowanie po necie... Kurde, powiedzcie dziewczyny, o której kładziecie Wasze maluchy? Bo nasz mały przeważnie idzie spać koło 22-23 i wstaje o 7-8, jak oczywiście nikt się nie trzaska wcześniej. Śpi w dzień 2 razy po jakieś 30min, czasem 1-2h, ale nie wiem teraz czy to nie za późno...
Co do AZS to stosujemy już wszystko co się da, Clobazy, Biodermy, Atopicale i jeszcze kilka innych. Czasem jest cały w czerwonych plamkach, a czasem kilka tygodni jest gładziutki jak pupcia niemowlęcia ;) Ale jesteśmy dobrej myśli... :)
 
reklama
Świetna sesja syn sliczny i faktycznie duzy jak na wczesniaka. tatus ładnie dokarmia synka.
Co do spania to moj zasypia koło 20 i koło 7ej sie budzi, nigdy moje dziecikai nocnymi markami nie byli na szczescie, choc wieczór mam dla siebie
W dzien spi raz przewaznie dwie godziny choc trafia sie i trzy.
Dobra ja sie pozegnam na dzis mnóstwo wrazen dzis było zwłaszcza afera Mikołajowa;-)
Dobranoc
 
TatoAdasia zdjecie w adidaskach jest genialne! No i duży ten wasz chłopaczek! Wcale nie wyglada na wcześniaka:-)

Matko chyba mi ósemka wychodzi bo mnie coś dziąsło pobolewa i mi zaczyna przeszkadzać:-( łeee...chyba jutro polece do dentystki niech no ona zobaczy.

Uciekam już spać!Dobranoc
 
Hehe faktycznie, mały apetyt ma niesamowity... Teraz zjada przed spaniem 250ml mleczka i jeszcze mu mało... :) Właśnie wydaję mi się że będziemy musieli wprowadzić pomału małemu wcześniejsze godziny spania, bo jeszcze się przyzwyczaji, a przecież rodzice też potrzebują troszkę wolnego czasu wieczorkiem dla siebie... ;)
Ja również się kłąde pomału... W takim razie życzę dobrej nocki wszystkim i do jutra... ;)
 
Świetna sesja syn sliczny i faktycznie duzy jak na wczesniaka. tatus ładnie dokarmia synka.
Co do spania to moj zasypia koło 20 i koło 7ej sie budzi, nigdy moje dziecikai nocnymi markami nie byli na szczescie, choc wieczór mam dla siebie
W dzien spi raz przewaznie dwie godziny choc trafia sie i trzy.
Dobra ja sie pozegnam na dzis mnóstwo wrazen dzis było zwłaszcza afera Mikołajowa;-)
Dobranoc

ty mnie juz niedenerwuj,ja cie prosze

witam jako pierwsza chyba,juz jako druga
mała o dziwo jeszcze śpi,jestem w lekkim szoku,al dla mnie dobrze bo moge spokojnie poczytać jeszcze,bo potem bedzie szał
pogoda nam dzisiaj nie dopisuje,a szkoda
Dominiczka moja Ala tez tak ma,chodzi mi o takie dziwne jakby potrząsanie głowką i pamiętam,ze każada z moich córek tak miała
kiedys lekarka nam to tłumaczyła,ze to coś z układem nerwowym i ze to nic groźnego,zeby sie tym nie martwić
Tata Adasia pieknego macie synka,taki dorodny chłopczyk
co do spania moja chodzi spac miedzy 20.00a 20.30,w ciągu dnia ma różnie albo 3 albo 2 drzemki,ale takie po 30-40 min,a na spacerkach śpi po 1,5 godziny
 
No i chyba dziewczyny wykrakałem :D dzisiaj Adaśko wstał o 5... :D Już nie wiem, on wogóle chyba nie potrzebuje snu... Piąta rano a on oczy jak pięć złotych i nic tylko się bawić... :) Ech te dzieciaczki...
Miłego dnia Wam życzę...
 
Efe,niestety,moja skleroza zwyciezyla i tym razem...a zreszta Karolina darla sie przez cale badanie jak opetana:szok:,a przeciez to nic nie bolalo....chyba ze strachu:sorry:...a ja cala zapocona ,pot ciurkiem ze mnie plynal,mama moja (bo jednak ona ze mna byla,a nie maz)tez ciagle ja uciszala zeby nie plakala ,ale to tak jak do sciany bylo mowic:sorry2:

Ależ Anet nic się nie stało. Ja już wiem że z dzieckiem nie zawsze można wszystko zapiąć na ostatni guzik bo często coś się dzieje takiego...

Witam piątkowo,
życzę miłego ostatniego dnia szkoły:) Oby szybko minął i dzieciaki już miały wakacje:tak:
Tato Adasia pięknego masz syna! Te dołeczki... nooo słodziak!
I w życiu bym nie powiedziała że wcześniak!
Co do twojego pytania to nasza Gabrysia zawsze chodzi spać między 20:30 a 21:00 i wstaje ok 7:00. I nawet jak położymy ją później to i tak wstanie o 7:-(

A Iwonko moja właśnie na odwrót na dworzu śpi krócej i mniej spokojnie. Za to w domku zawsze z godzinę.




 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny
normalnie nie mam czasu dla was przy moim szogunie.Łazi przy wszystkim i rozrabia nie moge sie doczekać kiedy będzie miał swój pokój.....
W życiu chyba nie nadrobie coście napisały....ale się postaram
Mam takie pytanie po 3 dniówce ile czasu się utrzymuje wysypka?????????Bo u nas już tydzień jest mała ale nadal się utrzymuje.....
No i mały wyje....może jeszcze poczytam co u Was bo nie w tematach jestem
BUZIAKI DLA WAS!!
 
reklama
Witam z rana :)
My walczymy z wcześniejszym zasypianiem i na razie bez efektów, gwiazda i tak zasypia dopiero około 22. A oprócz tego musimy szybko znaleźć żłobek ale bez znajomości nie ma szans, niestety mama musi iść na zabieg (zespół cieśni nadgarstka) a potem rekonwalescencja w zależności od wielkości uszkodzenia nerwa nawet do 3 miesięcy...
Musi być dobrze i tyle.
 
Do góry