reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Mewa a no wiemy ja też na kompa mam czas zazwyczaj wieczorem jak chłopcy śpią ale wtedy nie zawsze mi się chce siedzieć po dniu pełnym wrażeń a przy moich łobuzach mi ich nie brakuje
 
reklama
Taszka- z trojka to ze wogole wpadasz tutaj to wyczyn

ale rzeczywiscie chyba troche osob wogole przestalo pisac
a Deli na wakacjach, wie ktos? dawno jej nie widzialam
 
hej dziewczyny ja malo zaglądam bo u mnie wariatkowo jak w dzień nie można wyjść - chlopaki mi się ganiają po domu, zapasy ćwicza, krzyczą i nie mogę przy nich coś sensownego porobic bo pilnowac muszę...a jak nie ganiają to Bartek jeczy i wisi na mnie- ostatnia czwórka mu sie otorbiła i baaardzo daje popalić :(
poza tym zakupy, pranie, prasowanie-szykowanie do urlopu na całego..

Najserdeczniejsze życzenia z okazji roczku dla Amelki i Tomcia!!!! Samych radosnych dni i duzo miłości i radości w życiu:)
szok jak to zleciało...
 
a Magda to chyba jeszcze w drodze??? (tak doczytuję dopiero)
my pojutrze jedziemy ale u nas droga to ok godziny....natomiast mysli o spakowaniu wszystkiego i nie zapomnieniu niczego też spędzaja mi sen z powiek
 
no nie zazdroszczę pakowania bo bynajmniej u mnie nie wygląda to ciekawie jak się gdzieś wybieramy zamieszania jest przy tym sporo a i tak zawsze czegoś zapomnę teraz to żeby gdzies jechać bus by się przydał , a ide już się położyć bo padam normalnie a zaniedługo pewnie głodomorek do karmienia wstanie bo to jego pora Dobranoc
 
Wszystkim Ciociom baaardzo dziękujemy za przecudne życzonka :*
Imprezka "Part 1" udana. Dziecko szczęśliwe, chichrał się do wszystkich, i w ogóle było fajnie :)
Udało mi się posprzątać, i teraz idę się wyłożyć do wyrka, bo padam.
Do rana zatem ;) :)
 
Witam w sobotni poranek :)
Zapowaiada się kolejny słoneczny dzień, ciuchy poprasowane i trzeba się brać za sprzątanie mieszkania, moje Tornado jeszcze śpi to pójdzie trochę sprawniej ;-)

Sempe mam nadzieje, że to paskudztwo już do Alutki nie wróci....

Amelka, Tomciu wszystkiego NAJ,NAJ, NAJ

Udanego weekendu i urlopu wypoczywającym :)
 
reklama
Hejka
My wczoraj nad wodą więc mnie trochę nie było

TOmuś Amelka -> STOOO LAT! troszkę spóźnione ale najszczersze słodziasne życzenia :-)
Efe śniło mi się, że było spotkanie sieprniówek i ja przyszłam do Was do mieszkania :-) TY byłaś na mnie zła :szok: i wylałaś wodę z basenu do pokoju i wyszłaś a ja sprzątałam, no a twoj chłop siedział i się dziwił :-D :szok::-D potem się gdzieś spotkałyśmy z innymi sieprniówkami na jakimś mieszkaniu i coś knułyśmy :-)chyba jakieś akcje aukcje ;-)

Jakubka
- fajnie że imprezka part1 udana, to ja part2 życzę też udanej :tak:
MAlinka Ty mnie nie strasz z tymi zębami, ja muszę iść do dentysty i tak odwlekam... aż strach... Do gina idę 29 to się zapiszę do dentisti , postaowiłam :baffled:
Sempe mam nadzieję że z Alutką już będzie dobrze i nie wróci to paskudztwo :tak:

Jejku jest tak gorąco a ja sprzątać muszę...a oczywiście wlazłam tu ;-)
DObra spadam póki Marcepan śpiocha... może coś sprzątne... :sorry2:


 
Do góry