reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Agnieszko ja tez ciesze sie że z chrztem Wam sie udało i w ogóle z tego że z turnusu jesteście zadowoleni, że Franio tak do przodu idzie:)

Mola -witaj i nie znikaj:)

u nas o dziwo wieczorem gorączka spadla - nie całkiem ale tak do 37,4-37,7, kupy u nas też częsciej i rzadsze, do tego zęby na pewno bo grzebie i ma takie ataki jęczenia, pokazuje że go boli
a co do tego maminsynkowania to u nas to samo- niby sam biega samodzielny ale jak mama tylko znika z oczu to tragedia....nauczył się tez wołać mama i najczęściej to jak się żali a ja spokojnie do kibelka nie mogę wyjść:( mam nadzieje że ten etap niedługo przejdzie

poproszę o modlitwę za teścia...
 
reklama
witam czwartkowo
mam nadzieje,ze dzisiaj uda nam sie wyjść na spacerek

Mika dla Karolinki dzisiaj STO LAT Z OKAZJI PIERWSZEGO ROCZKU



Kasia straszny link,poryczałam sie jak głupia[*][*][*]strasznie smutne....
 
Ostatnia edycja:
stolat dla roczniaka!!!!

SMUTNE CO SIE STALO
[*]
[*]:-:)-:)-(

ja juz kawka wypita:-D
moj kochany szwagier tak sie o 4 rabal, ze obudzil oli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
jestem zla i nie wyspana.. do tego boli mnie glowa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
mam juz ich dosc... wczoraj hrabina przyszla i o 23 sie w kuchni rabala.. budzila Oli a nad ranem hrabia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

na temat tych ludzi brak slow:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Baska wspolczuje Bartkowi:-:)-(
ide poczytac dalej:-D:-D
 
Witam
Dzis moje dziecię po 1 obudziło sie z płaczem, nie mogłam jej wogóle uspokoić, cały czas płakała i rzucała się po łózku.....zauważyłam tez ostatnio że bije sie po główce.... nie wiem juz co o tym wszystkim mysleć

Karolinka wszystkiego NAJ NAJ NAJ
 
Ostatnia edycja:
[']['] dla Pati i Weronisi...

i juz nic więcej chyba nie napiszę...

ale sto lat dla Karolinki "zaśpiewam" - najlepszego maleńka ;-*
 
Ostatnia edycja:
Witam i uciekam, bo znów mam trochę roboty poza domem :-)
W domku porobione, mała śpi, a ja idę na śniadanko :-)

Miłego dnia


STO LATEK KAROLCIA :-)
 
reklama
Boże, co za tragedia...

Aga, gdzieś czytałam o takim zachowaniu dzieci około roku. Trzeba uważać żeby krzywdy sobie dziecię nie zrobiło, podkładać coś miękkiego (to oczywiste). Poszukaj na ten temat informacji, bo już nie pamiętam czy to problem dla psychologa dziecięcego czy etap w rozwoju w miare normalny.


Uściski i całusy dla Roczniaczka Kochanego!:-)
 
Do góry