reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam poniedziałkowo
U nas wczoraj miałysmy pierwszą cześć urodzin, byli chrzestni, tort i świeczka oraz zaskoczona Julianka ;) z krzesełka uczydełka z pół godziny nie chciała zejść, prezent trafiony i jej się bardzo podoba :-)
Rubi jak człowiek ma zły dzień to powinien Twoje posty poczytać od razu człowiekowi lepiej :tak:
Kasiu cięzko jest samemu a z 3 dzieci to już wogóle i tak Cię od dawna podziwiam, że tak ze wszystkim sobie radzisz i jeszcze innym tyle pomagasz. A mąż na pewno szczęśliwie dotrze na miejsce.
Basia juz niedługo i będziesz na swoim... a może Ty jakos byś mogła szwagierce uprzykrzyć życie przez ten czas co jeszcze razem mieszkacie.....
Baśka udanego urlopu z piękna pogodą :tak:

Adaś wszystkiego naj naj naj z okazji roczku
 
reklama
witam poniedziałkowo i dzisiaj bedziemy korzystac z pogody bo słonbko świeci
a ja mam dzisiaj jeszcze dentyste sadyste odwiedzic,dziewczynki odebrane wczoraj od rodziców,starsza cos znowu mi kaszle

ADAŚ NAJLEPSZEGO!!!

 
Adasiu sto latek!!


Witam
Oczu cos nie moge odkleic kiepsko spałam budziłam sie co chwilka
Ciekawe jak tam Franio po imprezie
Aga podziwiac to nalezy ciebie jestes całkiem sama z małym dzieckiem, mi choc maz o finanse sie martwi jak sa finanse to jest i spokojniejsze zycie, niestety bez pieniedzy nie ma nic albo jest bardzo kiepsko...
Ponc ostatnie dwa dni bez deszczu potem znow ma padać brrrrr trzeba wykorzystac dzionek.
Jezu Piwonia twoje dzieci sa ciagle naokraglo chore tak ci wspólczuje u nas odpukac wszystko sie uspokoilo tfujjjj choruja raz w roku oby tak dalej
Miłego dnia dziewczyny
 
wszystkiego naj dla Adasia... zdrowka i szczescia!!!!

witam sie z kawusia:-D:-D
KASIU wiem ze jestem nerwus.. ale wiadomo co samemu to samemu:-D:-D:-D

ja to pol biedy szkoda mi mojego i szwagra... pierwsza taka klotnia:sorry:
szwagier chcialby zagadac ale jakos mu ciezko.. do mnie sie odzywa tylko nie do mojego:sorry:

ale wiecie co oni bez siebie zyc nie moga to napewno sie pogodza;-);-)

no za 18 dni przeprowadzka:-D:-D:-D
zyje tylko ta mysla:-D:-D:-D

Aga ja jej robie na zlosc,,, tzn tak jak ona mi... czasami nawet gorzej:-D:-D:-D:-D
'Kasiu moja tez marudna... je normalnie i pije tak samo... ale ma biegunke:baffled:
troche sie odparzyla ale juz nic nie ma... a w buzi nie da nic sprawdzic:sorry:

a placz przerazliwy czasami:sorry::sorry:
 
Basiu Miłosz tez "posrywa" cos od kilka dni no moze to nie biegunka ale takie lekkie rozwolnienie moze to od tego to maruderstwo, tylko nie wiem od czego ta kupka...
aaaa no i dzis fajny usmiechniety post wlanczamy odlicznie 18 dni start!!
 
no moja identycznie....nie zdziwila bym sie jakby to byla grypa jelitowa... a jej dopiero po tygodniu przechodzi takie lekkie sranko:baffled::baffled::baffled:
nie wiem jak to z zebami bo Syla leciala rowno i bez placzu:-D
a teraz masakra:sorry::sorry:

a jak oficjalne odliczanie rozpoczete:-D:-D:-D:-D
 
hej ;-)

Adasiu :-) sto lat w zdowiu, szczęściu i miłości :-*

basia :-) 18 dni u Ciebie a u mnie jeszcze 29 dni wolności...potem żłobek :-( i robota :-)

Piwonia ;-) moje żuki też chorawe... kaszel Moni z mokrego zrobił się suchy :-( pół nocy do niej wstawałam więc ok. 3:00 wzięłam ją do wyrka i chrapałyśmy do 7:50!!!!!!!
Jasiek ma za to zatkany nos :-(

ale za to mnie ręka (tfu tfu) nie boli :-)

spadam jakieś sniadanko zmontować bo kawka swoją drogą ;-)
 
Witam
Sto latek dla Adasia - rośniej zdrowo w pełni szczęścia i miłości

Mykam na śniadanko, potem spacerek i czekam na wiadomość od sąsiadki, bo Jula dziś ma zabieg.
Pozdrawiam
 
reklama
Dwa bobry!
Przepraszam za dlugie nieodzywanie ale bylismy przez miesiac na wakacjach a przed wyjazdem zawrot glowy, zakupy, lekarz itp..... ale juz jestesmy. Pimpek ma 12 zebow :-)
Bardzo jestem ciekawa co u Was ale nie wiem czy dam rade doczytac zaleglosci, chyba ze sprobuje wieczorem, bo w dzien przy Pimpilimpim nie da rady niestety....
WSZYSTKIM SOLENIZANTOM WSZYYYYYYYYYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDROWKA I PIEEEEEKNYCH ZABAWECZEK :-)
 
Do góry