reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

rubi - musisz się dziś czuć jak zombie, skoro pobudka o 5, a o 23:30 jeszcze nie spałaś??? dobrze, że dzieciaki juz ozdrowiały na tyle, by do ludzi wyjść:) a co do inhalatorów - czy o takie chodzi?: Inhalator MEDEL Family Soft Touch + Termo , PROMO! (1263865569) - Aukcje internetowe Allegro

andariel ;-) ja sie juz przyzwyczaiłam do takiego rytmu dnia... jakoś specjalnie niewyspana sie nie czuje choć dziś wieczorem pewnie padne z dzieciakami ;-)

co do inhalatora to dokładnie taki sam jak pokazalas w linku zepsuł mi się w Wigilie :-( teraz mam Elisir - taki Inhalator ELISIR, Inhalator ELISIR, Inhalator dyszowy ELISIR F1000 - Medbryt=


szukam po necie plaszcza dla ciazowych i nic ciekawego albo ceny z kosmosu:szok::szok::szok:
basia ;-) moja mama ma płaszcz - czerowny z kapturem dużym...mi był za wielki ale Ty chyba jesteś wyższa ode mnie... jak bedziesz zainteresowana to daj znac - w sobote go ofoce i pomierze ;-)

wiecie co.... Moni w ciagu 2 tygodni tak stopa urosła ze dziś rano nie mogłam jej bucików w złobku założyć - dobrze ze paluszki są odkryte to jej nic nie uwieralo... 2 tygodnie.... która to miała nadzieje ze w jedne buty starcza i na jesien i na zimę??? ehhhh

spadam robic obiad... pomyslu nie mam - bedzie wielka improwizacja ;-)
 
reklama
Hejka
Łooo Matko ile dziś naskrobałyscie :szok:
Dzis miałam fajny dzień bo kuzynka nas odwiedziła :-D:-D:-D Karolinka stroiła popisy co to ona nie potrafi :tak:
Ide czytac Was dalej bo niezłą lekture zostawiłyście:szok:
AA Malinka my mamy taki sam kubeczek ze słomką :-D
 
miranda ;-) to chyba ja tak karmie bo nóżka jej urosła jak w domu byla ;-)

a obiady byly dwa - dla Jasia i dla mnie ryż z jogurtem a dla małża ryba sie piecze ;-)
 
Dzień doberek:)
Ja wczoraj do 1 w nocy prasowałam ciuchy - głupia ja i Was nie zdążyłam poczytać, bo na dziopsa ległam i koniec był:D
A dziś gotowanie, zszywanie ciuchów rozdartych, zakupy, spacer z Myszą i teraz mam luzik na chwile.
Po kąpaniu zabieram się za wklejanie fot do albumu a ich sporo, zwłaszcza, że ślubny uzupełniam.
A tak apropos ślubu, to se pomyślałam o Dominice jak tam, ślub już w tym tygodniu.
 
Rubi, to czym ją karmisz? Bo może mojej by też spasowało?
Ryż z jogurtem, chmmm. U nas też ryż, ale z mięskiem i warzywkami. Ale nie dla mnie, bo na dukanie lecę. Oj aż mi się, np. ryżu z jabłuszkiem zachciało, mmmmm.
 
reklama
Do góry