reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

wpadłam tylko złożyć życzenia...a tu takie wieści:)
Basia gratulacje!!!! i wszytskiego dobrego!!!!

życzymy Wam spokojnych , radosnych a przede wszystkim zdrowych Świat i kolejnych dni w nowym Roku!!! odpocznijcie i cieszcie się chwilami z rodziną...

ja tylko na chwilkę, niestety nie nadrobię zaległości (dużych)bo czasu brak i spadam bo Karol ma prawie 39 stopni gorączki:(:(:( nie mam pojęcia co to ale obawiam się że coś powaznego bo on bardzo rzadko gorączkuje :(:(:( i Bartek tez jakiś nie teges był - także święta nam się nie zapowiadają najlepiej...
 
reklama
BASIU GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale Ci szybko poszło ;-)

Heh wiedziałam że będę ostatnia....;-)
Co roku sobie powtarzam że następnym razem wezmę się za przygotowywanie do świąt wcześniej ( a właściwie dwa razy do roku bo przed wielkanocą jest to samo.....)

A jeszcze sałatka i poprasowanie firanek mi na jutro zostały.....

I mam nadzieję że kiedyś się nauczę piec biszkopty -dzisiaj wyjęłam z piekarnika prawie czarny (a nie był z kakao;-);-)) Zaliczyłam już opadnięty, gumowaty, z zakalcem.....jakoś nigdy mi wyjść nie może....

No ale nie przyszłam tu smęcić o moim biszkopcie spalonym tylko złożyć Wam serdeczne życzenia na te Święta!!!! Zdrowia, szczęścia i garnka złota;-):-):-)

Baśka - oj szkoda że tak na święta Ci się Karol pochorował :-( Zdrówka dla Was!
 
Basiula jesteś niesamowita babeczka! Ogrooomne gratulacje dla Ciebie!!!!! Natalko witaj na swiecie!!!

Kochane i ja Wam zyczę wszystkiego co najlepsze! przede wszystkim zdrowia,szczęścia,uśmiechu,wspaniałej rodzinnej wigilii,pięknych prezentów i niezapomnianej atmosfery tego pięknego czasu,jakim są Święta Bozego Narodzenia.
Całujemy mocno
 
Basia! ogrooomne gratulacje!! zdrówka dla Ciebie i Natalki :-)

Ja kończę sprzątać i będę czekać na teściów ;-) więc wpadłam życzyć Waszystkim Wam kochane, spokojnych radosnych świąt, odpoczywajcie! :*
 
Zobaczyłam zdjęcie małej Natki i się wzruszyłam aż mi łzy pociekły...to ze szczęścia normalnie...no nie moge pisać....położę małą i wpadnę jak ochłonę
 
Kochane!!! Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spokoju, radości i miłości oraz cudownych prezentów

a ja mam juz łysy dół choinki.... Monika dziala...:-/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na świat przyszła Światłość, by rozświetlić Wasze życie...
Narodził się Maleńki Jezus, by błogosławić Wam każdego dnia...
To Boże Narodzenie jest po to, by obdarzyc Was Miłością, Radością, Pokojem i Bliskością Ludzkich Serc...
By wzbudzić w Was na Nowo Sens Waszego Istnienia...


Ps. Buziaki wszystkim sierpniowym Dzieciaczkom
 
reklama
już czuć te święta normalnie :-)
WESOŁYCH ŚWIĄT kobietki ;-):-)
ja jeszcze dokończę sałatkę i koniec roboty na święta :tak:
u nas pada deszcz od rana, także święta są z małą ilością śniegu :-(
baśka, zdrówka dla twoich chłopaków :tak:
to ja uciekam, dużo prezentów życzę pod choinką i samych życzliwości :-)
 
Do góry