reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

no witaj Jolka:-)

co tak Cię odmieniło co???

u mnie nijak ciągle myśle jak ulokowac w naszym mieszkaniu "ludzi" byśmy się w SIÓDEMKE (boszeeeeeeeeeeee jak to brzmi ) pomieścili..

ciekawe jak tam Malinka z malenstwem i Tomuś:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, wpadłam z wielkiej ciekawości, bo co rusz na FB doczytuję że któraś w ciąży, albo juz urodziła, gratuluję wszystkim zafasolkowanym i tym które już urodziły! No a Sempe, to mnie wprost oszołomiła, niezłomna!
 
Ostatnia edycja:
hello girls

wpadlam sie Wam pokazac ze zyje:-D

my juz na swoim ,mieszka sie bardzo dobrze,dzieciaki rosna ,ze sama nawet nie wiem kiedy:-D
poza tym wiadomo czasu az tyle nie mam zeby sledzic wszystko syatematycznie i przyznam ze jesli juz czytam to jest to watek nastepne pokolenie:-:)zawstydzona/y: no ale tam przynajmniej sie dowiaduje ktorej mamusce potrzebny bedzie doping:-p:-p

gratuluje wszystkim zafasolkowanym i zycze powodzenia na porodowkach:-D
ps.jak bym tak miala gwarancje ze urodze syna to moze bym sie skusila na kolejne:cool2::cool2::cool2:

pozdrawiam dziewczynki
 
Aga normalnie mnie rozwaliłaś z tym siusiakiem!:laugh2:
Jesteście szalone kobiety!
Miranda widzę że ty też w klubie;-) Trzymam kciukasy! Też ci teraz inaczej się ciążę nosi?

Jolka witaj po przerwie:tak: Co u Was?
 
Efe gdzie Ty widziasz ze Aga cos o siusiaku pisała??!!:-)

Miranda witaj!!! widze ze Ty tez trafiona hihihi ale fajnie:-) tez widze ze na sierpien masz termin tak?
 
Faktycznie że nosi się inaczej, miałam więcej mdłości, myślę że to będzie chłopak! A termi mam na 17 sierpnia, czyli będę rodzić na początku miesiąca, we wtorek mam pierwsze Usg, więc mi ustalą dokładną datę.
Pozdrawiam.
 
witam sie i ja...ale dawno tu nie zagladalam:sorry:

widze ze kolejne malenstwa w drodze...super.....
Sempe , Efe pewnie miala na mysli ze chlopak to i z siusiakiem musi byc....he,he.....bo zeby aga o siusiaku pisala to tez nie zauwazylam :-D:-D:-D


U nas jakos leci,raz lepiej raz gorzej....teraz obie panny po chorobie(Gosia jeszcze w trakcie) ciekawe kiedy te chorobska odpuszcza,a mrozy wielkie u nas,dzis bylo rano -20 :szok:
 
Witam,
Gratuluje wszystkim zafasolkowanym :-)

Nic się tu nie dzieje, a pomysleć, że jeszcze niedawno kilka stron dziennie było do czytania
 
reklama
Dziewczyny kochane
Blog Frania jest już na 12 miejscu w konkursie Blog Roku 2011!
Do finału wchodzi tylko 10 blogów.
Głosowanie trwa do 7 lutego, do godz 12.
Będę Wam bardzo wdzięczna za głos na nasz blog.
Żeby zagłosować na blog Frania trzeba wysłać sms na nr 7122 o treści A00207.
Z 1 telefonu można wysłac tylko 1 sms.
Cały dochód z smsów będzie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych.

Tylko krok dzieli nas od finału, pomóżcie plizz:)

 
Do góry