reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

hej
co do @ to ja już po 8 tygodniach od porodu normalnie krwawiłam, ale potem sie dowiedziałam ze to mógł być koniec połogu. czesto konczy się włąsnie takim obfitym plamieniem, które moze przypominać okres. Dziwne tez jest to, ze miesiac później znowu miałam plamienie, ale bardzo malutkie. I od tego czasu nic nie ma. Na początku nasze cycanie średnio nam szło, a dopiero po 3-4 tygodniach tak na dobre sie rozkrecilismy, wiec nie wiem czy mialam okres i od karmienia się zatrzymał czy co... w pewnym momencie zwątpiłam czy wszystko ok i dla swietego spokoju test sobie zrobilam, oczywiscie jedna krecha :p

A my dzisiaj ubralismy choinkę :) mamy żywą po sam sufit :D :D :D prostu z ogródka :p ostatniego lata moj tata zrobił altanę w ogrodzie, więc kilka drzewek trzeba było usunąć, ale stwierdzilismy że poczekają sobie do świąt ;)

my jeszcze musimy kupić prezenty :/ mam nadzieję, że wystarczy pieniąchów bo z portfela ubywa w zastraszajacym tempie. w pierwsze sewieto chrzest wiec wydatków masa.

Ach no i jak ja uwielbiam pormocje :) kupilismy dzisiaj szampany :) za 30 zł piper heidsieck! o masakra! normalnie kosztują ok 150 zł. ostatnio pilismy takiego na nasze pierwsze walentynki :p będzie na nowy rok i jaką inną szczególną okazję ;)
 
reklama
Bombusia dziękuję za odpowiedź. Chyba jednak poczekam, tak jak początkowo zakładałam do połowy 5. miesiąca - no chyba, że synuś przestanie się zadowalać cyckiem.

Luizka odpowiadam tutaj, żeby nie mącić w wątkach: Do tej pory byliśmy na basenie dwukrotnie - zaczęliśmy jak Alperek miał 3,5 miesiąca. Muszę przyznać, że bardzo się obawiałam jak to będzie, ale zupełnie niepotrzebnie. Alperek był przede wszystkim zaciekawiony tym wszystkim nowym, że zupełnie nie zauważył, że weszliśmy do wody. Jak się zorientował trzymał się kurczowo mamusi, ale ten typ tak ma, poza tym nie wyglądał na przestraszonego, a za drugim razem już nawet się uśmiechał. Generalnie po tych dwóch wizytach na basenie jestem zachwycona i gorąco polecam!!!

btw, chyba wreszcie udało mi się znów "wmontować" suwaki - zaraz się przekonamy czy zadziała...

zadziałało :D
 
Ostatnia edycja:
Andzia- tez mialam miec w Mikołaju bo to moja parafia ale jednak w mateuszu robimy bo blizej nas tutaj:) heh ale szkoda ze jednak w mikolaju nie zrobilam bysmy razem dzieciaczki chrzscili:)
 
Bombusiu a mnie tam czasami super jak M wybywa do pracy mam spokój .... :) a tak to na kompie nie moge siedziec a to w TV cos ogląda i ja nie moge ... a tak robie co chce:p

ja @ jeszze nie miałam :) i oby jak najdłużej :D
 
heja a mnie cholerstwo dopadło zapalenie pęcherza ://// myślałam że zejdę z tego świata...echhh przed samymi świętami....

widzę, że mamy które karmią cycem to nie mają zwykle jeszcze @ hmmm a ja też karmię i już niestety mam, 3 miesiące po porodzie miałam straszna upławy,poszłam do gina i okazało się, że to po prostu owulacja no i po ok 10 dniach przyszedł okres :/ z pierwszym też szybko dostałam okresu, nawet szybciej niż teraz...
....dobrze, że nie wierzę w niepłodność laktacyjną :pPP.... bo już pewnie bym trzecie dziecie nosiła pod sercem :pPP
 
Witam
Przepraszam, że nie odpisze wszystkim ale w natłok przygotowań świątecznych nie mam na nic czasu, teraz tylko na chwileczkę wpadłam na BB :)
Byliśmy u neurologa na szczęście okazało sie, że wszystko jest wporządku z małym i nie potrzebuje rehabilitacji :)

WSZYSTKIM SIERPNIÓWECZKOM ŻYCZĘ ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :-):-):-)
 
Bombusiu a mnie tam czasami super jak M wybywa do pracy mam spokój .... :) a tak to na kompie nie moge siedziec a to w TV cos ogląda i ja nie moge ... a tak robie co chce:p

ja @ jeszze nie miałam :) i oby jak najdłużej :D

Pajko ja zawsze lubiłam ja mój M chodził do pracy np.w soboty lub dłuzej musiał zostawac, ale tak było do momentu kiedy na swiat nie przyszedł ALan, teraz poprostu jest niezastąpiony i uwielbiam z nim weekendować:pPPP
 
reklama
Witam poniedzialkowo:-) Kacperek odwieziony do szkoly,misiek nakarmiony to mam chwilke,zeby Was poczytac;-)
Bambusia - wlasnie wiem,ze z ta marchewka trzeba pomału,ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest to,ze moj synus nie mial zaparc,tylko poprostu robil sobie kupe co 10 dni bo zdaniem naszej pediatry wykorzystywal moj pokarm w 99% i musialo troche uplynac aby z tego procenta sie nazbieralo,zeby zrobil cos,a z czopkiem bo sie balam jak juz mijal 10 dzien,a co lekarz to inaczej mowil dlatego dalismy malemu jablko i juz mamy kupki co 2 dzien;-)tzn mam taka nadzieje bo dopiero 2 zrobil!a co do meza to tez lubie jak jest w domku teraz przy 2 dzieci naprawde niezastąpiona jego obecnosc:-)
Lece poczytac Was troszke zycze milego dnia:-)
 
Do góry