reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
z sopelkiem to się znam, byłysmy razem na roku na pedagogice, mam do niej nr tel. ale czy aktualny? to było dla mnie zaskoczenie i uradowana jak się dowiedziałam, że urodziła bliźnięta, ona taka drobniutka, gdzie ona te bliźnięta zmieściła :-)
 
my to teraz przerabiamy kino skandynawskie, którego nie lubie za bardzo, bo jest dziwne, no ale teraz weszliśmy w komercję, czyli Millennium, kino dobre, ale ta przemoc jakoś źle na mnie wpływa, wolę już 100 raz obejrzeć "jestem na tak" :-p

któraś jeszcze pamięta, że była w ciąży? w tamtym roku co niektóre z nas odliczały ile do końca.. :-p
 
Malinka ale masz dorosłe dziecko!!!!! Rok to już poważna sprawa! Wszystkiego naj naj naj dla Kacperka, siły i cierpliwości dla Was i samych radosnych chwil podczas odkrywania wspólnego świata!!!
coś mam monotematyczne życzenia z tą siłą i cierpliwością ale to wina wszystko starszej latorośli ;-)
 
Malinka sto lat dla Kacperka

Irisson dla mnie ciąża to jakieś odległe czasy ale pamiętam że powoli zaczęłam odliczanie i skończyłam za miesiąc w 43 tc:-D:rofl2:

k8 zniknął Ci suwaczek Filipkowy:confused:

jak będę miała chwilę to poczytam sobie te okołoporodowe wątki. To wspólne czekanie było ekstra. A te wszystkie dzieci które do mnie na telefon przychodziły. M sie pytał skąd mam tyle bobasów:-D

To co robimy sobie wspominki każdy na roczek przygotowuje dwie fotki z pierwszej doby i dziś;-)
Dodam do naszej listy sierpniowych bobasów
 
Oj kochane. minęło jak z bicza strzelił. Szok. U nas jeszcze prawie 1,5 miesiąca, ale to i tak już malutko. Jak patrzę na Stacha to nie wierzę, że dopiero co się urodził bąbelek.

Karolina oj czytałam niedawno nasze historie z porodówek :-)
 
reklama
Do góry