reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Anecik ja tak samo jestem na L4,zazywam mase lekow min Dufaston i czekam kiedy nastapi poprawa.ogolnie czuje sie tak sobie,szybko sie mecze,chce mi sie spac ale za to mam super apetyt :) :) juz przytylam 3 kilo :oops:
termin mam dokladnie na 13 sierpnia a Ty?
 
reklama
Hej Anabel!
Ja mam termin na 6 sierpnia. Co do zmęczenia i spania świetnie Cię rozumiem!!!!! Ja schudłam 1,5 kilograma z powodu wymiotów. Dostałam nawet od lekarza diphergan bo silne wymioty mogą wywoływać skurcze macicy. Mam nadzieje że niebawem dolegliwości ustąpią!!!! Lekarz zalecił mi wypoczynek w dużych ilościach!!!! Widać Ci już brzuszek? Bo mój się zaokrągla!!! Jakie witaminy łykasz? Pozdrawiam serdecznie!!!!
 
witaj Anecik!

ja naszczescie nie wymiotowalam.owszem byly mdlosci i to okropne ale juz minely.teraz mam super apetyt,juz przybylo mi 3 kilo :oops: ale co tam zeby tylko dzidzia byla zdrowa.co do brzuszka to owszem,juz sie pojawil-nieraz jak mam obcisle ubranko to widac.a witaminki takie prawdziwe jeszcze nie zazywam,dopiero w 2 trymestrze-poki co lykam folik no i leki na podtrzymanie.
caluski
 
Cześć Dziewczyny. Tu Anka. Dołaczam do Was jako przyszła szcześliwa mama :-)
Aby łatwiej było nam sie poznawać chciałabym dołaczac do kazej wiadomości suwaczek i wiekiem nmojego dzidziusia. Proszę o pomoc jak to zrobić i jak dołaczac do wiadomości ??
Dziekuje,
Do usłyszenia
NiaNia
 
Suwaczek juz umiem robic.
Anecikja mam termin na 4 sierpnia wg usg. Nasze dzieciaczki maja już tyle samo. U mnie narazie prawie bez słabszych dni. No czeste siusiu, kilka dni mdłosci to nawet nie liczę. Jezscze kilka dni i kończymy trzeci miesiac !!!
Tak się cieszę :D
 
Witaj Niania fajnie ze nasze grono sierpnioweczek sie powieksza :) ja niestety mam jak narazie same ciezkie dni.ciaze znosze zle :( to moja druga ciaza,moze dlatego??a wogole to jestem po przejsciach operacyjnych i to napewno ma jakis wplyw.oby tylko dzidzius byl zdrowiutki!!

calusy
 
:D WITAJCIE!
Moja dzidzia kazala na siebie czekac 7 miesiecy, przekora! Wreszcie udalo sie...dowiedzielismy sie, ze jest we mnie;-))) Co za szczescie, co za radosc! Dlugo oczekiwane malenstwo bedzie mialo przyjsc na swiat ok.20.08, wg.lekarzy, choc siostrze wlasnie Jej maluszek zrobil prezent i majac date na 31.01 urodzila 12.01, a wiec...nigdy nic nie wiadomo.
mam na imie Monika i mieszkam w Hiszpanii i strasznie sie ciesze, ze Was znalazlam dzieki mej kolezance, juz mamie.
Zycze wszystkim kobietkom ciezarnym szczescia, zdrowia, sil, aby wszystko dobrze szlo, abyscie sie nie stresowaly, ani denerwowaly, by Wasze malenstwa byly zdrowe, rozwijaly sie rewelacyyyjnie i Wasi partnerzy okazywali wiele zrozumienia, czulosci i milosci. To to, czego nam teraz trzeba! :wink:
Damy rade, to przepiekny okres, prawda? Mam cale dnie nudnosci, hihi, mam niemily posmak w buzi, spie jak susel, moje cialo wariuje miedzy napadami glodu a obrzydzeniem do jedzenia, ale....jestem TAKA SZCZESLIWA!!!
Powodzenia, dziewczyny!
Buzka! :p
Moni
 
Witam wszystkie przyszłe Mamusie :D

Ja mam termin na 26 lipca (choć z usg to różnie wychodzi - raz na lipiec a raz na sierpień dlatego też ciężko mi powiedzieć czy będę lipcowa czy może sierpniowa :D .
Na początku ciąży (tak gdzieś od 6tc do 12tc) czułam się fatalnie. Miłam okropne mdłości, nieprzyjemny smak w ustach i wogóle byłam potwornie zmęczona (chociaż nic nie robiłam tylko w domku siedziałam). Naszczęście teraz jest już znacznie lepiej i Wam też życze abyście jak najszybciej przestały odczuwać te nieprzyjemne dolegliwości.

Trzymajcie się cieplutko !!!
Aga
 
reklama
Anabel widzę że Ty tak jak ja jesteś z Krakowa i dlatego chciałam zapytać czy zastanawiasz się już wstępnie w którym szpitalu chciałabyś rodzić? Może o którymś coś słyszałaś (dobrego lub złego)?

Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie
Aga
 
Do góry