reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Hello
Cisza zapadła to ja coś napiszę , bo już tu dawno nic nie pisałam.....

Narzekam na brak wolnego czasu, ale właśnie Julka z mężem pojechali do Szwecji na tydzień , więc mam cały tydzień dla siebie.

U nas bez zmian, mamy zamknięte przedszkole w lipcu i dlatego trochę kombinujemy z wakacjami dla Juli, była już u jednej babci na tydzień teraz zalicza tydzień u drugiej babci a jak wróci jedziemy na Kaszuby i nad morze do Chłopów. Wcześniej byliśmy też w Turcji także wygrzała się i non stop siedziała w basenie...:-)

Pozdrawiam i miłej niedzieli
 
Hej

Marysia wychodzi na prostą z tą ospą, nie dokońca podobają mi się jej dłonie i stopy i dlatego siedzi jeszcze w domu.
Z Anią muszę chodzić rehablitację bo jeszcze nie siedzi :-(, co nie jest takie proste, nawet prywatnie. Liczyłam, że uda mi się i Ania nie zachoruje ale dzisiaj nie jestem tego pewna :sorry2:

A poza tym to nudy, nudy. Dzisiaj z D. obchodzimy 15 rocznicę bycia razem i 8 ślubu :szok:

Kupiłam sobie spodnie w rozmiarze 34 :-p

Mailen - jak Olek, udało się homeopatią?

Gaga - jak nastroje, zdrowie? Będziecie jeździć po polszy jak planowaliście na wakacje?
 
Agata pomyślności na dalsze wspólne lata. Gratuluję rozmiaru 34, super sprawa :tak:;-). Faktycznie coś długo Ania nie siada. Co mówią lekarze? Ma problemy z napięciem mięśniowym?

Ja ostatnie spodenki też kupiłam w rozmiarze 34. A były jeszcze w rozm. 32 :szok: (i to wszystko w h&m na salach).

Moje dziewczyny szaleją na dworze i w domu. Oczy trzeba mieć naokoło głowy. Mała wspina się gdzie tylko zdoła. Z Anią też trzeba uważać, bo popycha małą, karmi ją swoim jedzeniem. Ogólnie normalka, no nie?

Gdzie wcięło Żużaczka? Czyżby zaszyła się gdzieś w agroturyźmie?

U Domiceli chata wolna to pewno imprezuje ;-)
 
hej
domicela jak się odnajdujesz sama w domu? ja ostatnio byłam jedną noc sama bez chłopaków...to jakoś nie moglam sie odnależć, najpierw sie ucieszylam ze wieczor tylko dla siebie, a potem jakos tak pusto tak cicho w domu...:szok::-D
co do Olka to ja tak bede musiala kombinowac w sierpniu bo u nas przedszkole bedzie zamknięte, na 2 tyg wyjezdzamy, a drugie 2 :confused: nie wiem...jedna babcia pracuje, a druga siedzi w domu, ale jakos sie nie kwapi (oczywiscie ta druga to tesciowa :tak::-D;-))
agata tfu tfu poki co udaje nam sie na homeopatii....zdrówka dla Marysi kropeczki-biedroneczki i duzo wytrwalosci dla Ani w jej ćwiczeniach
GRATULUJE rozmiaru 34...ja sie ciesze jak mi sie uda w 38 zmieścić (co rzadko sie zdarza ostatnio ha ha ha) a po wyprzedazach tez z chlopakami troche szalalam w weekend, obkupili sie na wyjazd, bluzeczki dla Olka w C&A po 9 pln:happy2:
 
o widzę dziewczynki schudły :-) u mnie rozmiar 34 i XS to już norma, czasem nawet to luźne, a w H&M kupuję na stoisku dziecięcym dla wieku 12-13 lat :zawstydzona/y: bo reszta za duża
nastroje nie bardzo, cos trzeba zacząć robić w tym kierunku bo jak nie to stryczek
pojeździmy trochę, ale chyba nie tyle co planowaliśmy, ja i moje zdrowie jakos sie nie dogadujemy

może się tu cos ożywi
 
cześć laseczki!!!
Widzę, ze tu chorobowo... zdrówka dla maludków. A mamuśki niech się trzymają dzielnie.
U nas ( odpukać) OK.

Galeria Arnet Kaźmierz - 2009-07-10,11 - Praga, Czechy

Wyżej link ze zdjęciami z Pragi. Byliśmy tam w ostatni weekend. Tam jest część zdjęć moich i kolegów z którymi byliśmy. Zdjęcia będą dorzucane sukcesywnie.
Zachęcam do oglądniecia i oceny, zeby skomentować trzeba się zalogować.

Jutro ruszamy nad morze do Grzybowa. Na 4 dni. Już nie mogę się doczekać...

Ostatnio mój mężuś zainwestował trochę w moje hobby i musze się teraz uczyć robić fotki, bo w sierpniu czeka nas imprezka weselna, na której będę robić fotki.
A poza tym w sierpniu wybieramy się na tydzień pod Gadńsk. Czyli Trójmiasto czeka...
We wrześniu kolejne wesele.
Jak w zeszłym roku siedzieliśmy na d... tak teraz odbiajmy sobie.

Miłego wakacjowania i urlopowania.
 
reklama
Słowiczku - dzisiaj o tobie myślałam, jak ty dajesz radę jak choruje dwójka, a pamiętam, że i was często wtedy też choróbska dopadają :baffled:

Ja sie dzisiaj załamałam bo Ania ma jednak ospę, głowa cała wysypana, już zdążyła rozdrapać sobie tych krostek.:-( reszta ciała w natarciu. Musiałam odwołać rehabilitację, następny termin dopiero na 20 sieprnia :angry::angry: Moje uczucia macieżyńskie zostały wystawione na ciężką próbę :zawstydzona/y:
Na szczęście D. chyba poraz pierwszy chce mi szczerze pomóc, przynajmniej stara się mnie pocieszyć a nie jeszcze dołować :blink:

Spodniami się cieszyłam ale już się tak nie cieszę, stres niweluję jedzeniem :angry:
 
Do góry