reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Arabella gratuluję najmłodszej córeczki :tak::-)
Jak, posprzątałaś już po pobycie w szpitalu?
Jak mała Ania?

Jutro mamy jasełka, zobaczymy jak gwiazda wystąpi :tak:

A poza tym... ziiima :-p
 
Arabella OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!

Co do zwolnienia na dziecko, kiedyś było 100% a teraz 80%.:nerd:

Ja wczoraj byłam na jasełkach, Damianek był diabełkiem:-p Pospiewalismy kolędy i było naprawdę sympatycznie:tak: Prawie wszystkie mamy z grupy się dobrze znają więc zawsze jest fajnie sie spotkać. Tatus siedział z córą, która jak nigdy w tych godzinach spała.:tak:
 
Robokop na posterunku!

agata, ano zatrzymali mnie w tym szpitalu, bo miałam łyżeczkowanie i poszło dużo krwi i hemoglobina mi spadła. Już mieli mi przetaczać krew, ale wyszłam po znajomości.
W porodzie najgorsze jest leżene potem w szpitalnym łóżku!

Widzę, że wszędzie w przedszkolach jasełka. Michalinka siedział u babci jak mnie nie było i nawet nie wiem co w naszym przedszkolu. Muszę się zorientować, bo chba w poniedziałek juz ją poślę.
 
Robokop na posterunku!

agata, ano zatrzymali mnie w tym szpitalu, bo miałam łyżeczkowanie i poszło dużo krwi i hemoglobina mi spadła. Już mieli mi przetaczać krew, ale wyszłam po znajomości.
W porodzie najgorsze jest leżene potem w szpitalnym łóżku!

Widzę, że wszędzie w przedszkolach jasełka. Michalinka siedział u babci jak mnie nie było i nawet nie wiem co w naszym przedszkolu. Muszę się zorientować, bo chba w poniedziałek juz ją poślę.

O rany, arlabella ja takie sobie żarty robię a ty po takim zabiegu już w domu :szok:

U nas jasełka dopiero w poniedziałek :tak::tak:
 
znacie moze jakieś namiary na osobę zajmujacą się korekta prac mgr? bo ja musze swoją oddać, błędy stylistyczne, interpunkcja itp....na mysl przyszla mi nasza Goga, ale nie ma z Nią kontaktu, nie było Jej tu już baaaardzo dawno...napisalam do niej maila...zobaczymy moze sie odezwie i cos podpowie czy sama zajmuje sie czyms takim a jak nie to moze bedzie mogla mi kogos polecic.
 
hej
Arabella GRATAULCJE!!! i wracaj szybko do formy!!!
u nas jasełka były w czwartek tomek był pastuszkiem... no ale po 5 dniach chodzenia do przedszkola znowu chory
radzio ma już 2 ząbki i siedzi i pełza poza tym ja przeziębiona a radek kończy katar
i ciągle jeszcze sprzątam po prawie miesiąc trwającym remoncie
 
reklama
szok jak ten czas leci Radzio już pełza, 2 ząbki chłop 7 miesięcy szooookkkk:szok: tylko my wciąż młode i piękne he he he :-):-D
 
Do góry