reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Witam z rana przy kawusi... bez ciasteczka :-).U nas juz po sniegu :-( , ciapa sie robi.Maximilian dzis w nacy nie kaszlal ,moze bedzie lepiej.
Zycze Wam milego dnia i Olusiowi oraz Marysi duzo zdrowka.
 
reklama
Witam i ja :-)
Mysle że na kawke sie załapie,i czestuje tortem z 18.......
nie nie mojej;-)......W niedziele byłam na 18 mojego siostrzeńca.
UFFF......ale ten czas zapitala,ani sie człowiek obejrzy a tu juz 18 u sie posypią.
Ale widze że nasze sierpniaczki cos chorusiane:-(
U nas wczoraj w grupie maluchów na 28 dzieciaków :-(było tylko 7:szok:
No ale trudno se dziwic, jak panie przedszkolanki w piątek wzieły dzieciaki na "spacer"nie byłabym na to zła i inne mamy tez jak byłby to spacer do pobliskiego lasku odsnieżona drogą,ale panie poszły na łatwizne i wypuściły dzieciaki na plac zabaw,a tam śnieg po pas.Och szkoda słow,ja jak przyszłam po mojego małego to jego spodnie suszyły sie na kaloryferze.:no:A rajtuzki ,(naszczeście mu nie ściagnełam )były lekko wilgotne.A inne dzieciaki były w :no:spodniach i samych skarpetkach.
Panie przeszły same siebie...
Atol a ty juz pewnie wyjazdem zyjesz?
A co do czasu dla siebie to u mnie tak samo po 22, ale to juz dla mnie normalka.Przez te 3,5 roku odkad Badik jest z nami zdązylam sie przyzwyczaic:-)
U nas nadal snieg i dzis słoneczko sie pokazało.Pojade wczesniej po dzieciaki to troche poszaleja na sniegiu.(w kombinezonach):-p
 
Cześć lasie...
Z Łukim już dobrze, tylko strupy zostały i zęby sie jeszcze ruszają. Mam nadzijeę, ze poraz kolejny dziąsła je wchłoną i jeszcze troszkę będzie te zęby nosić.

Zdrówka dla chorowitków.
Moje pewnie długo nie pochodzą znów do przedszkola. Gaba cherla cały czas a łuki coś kichać i smarkać zaczyna :-( Daję im juz drugą butlę tranu. Piją moi lekomani bez problemu. Ciekawe po jakim czasie będzie efekt????

Dziśiaj przedszkole organizowało wyjście do GOK-u na przedstawienie. Ciekawe jak dzieciaczkom się podobało. Z resztą u nas na wsi często jest coś organizowane dla dzieci. Co najmniej raz w miesiącu jakieś przedstawienia, teatrzyki, baliki, dyskoteki itp.

A poza tym chciałam wam powiedzieć, ze dzieci mają angielski w przedszkolu za darmochę. Gmina sponsoruje. Fajnie nie?

My czas dla siebie mamy już po 20-tej :-)
 
ja tylko wiem ze zielono mi miala wypadek samochodowy i jeden jej synek zmarl, drugi przezyl a ona ponoc poronila?

nie wiem o co chodzi
 
ja tylko wiem ze zielono mi miala wypadek samochodowy i jeden jej synek zmarl, drugi przezyl a ona ponoc poronila?

nie wiem o co chodzi
Z plotek wiem, że ta zielono mi była na prawdę tylko opiekunką tych bliźniaków. Wypadek faktycznie był, ale chłopcy przeżyli. Ta zielono mi "uśmierciła" jednego z chłopców i "poroniła" rzekomą ciążę, (co w ogóle nie miało faktu.) opisując to wszytsko na forum wzbudzając współczucie i litość innych osób na forum
Przez przypadek o tym wszystkim dowiedziała się matka ( prawdziwa) tych chłopców i powstał rwetes. To tak w skrócie.
 
reklama
szok normalnie

zielono mi pisala troche na watku dzieci rok po roku, wlasnie o blizniakach i kolejnej ciazy, miala normalnie zdjecia blizniakow wklejone, ludzie sa chorzy:szok::szok::szok::szok:
 
Do góry