reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Hej kobitki
Misiulina dołączyła do chorowitków. W sobotę koleżanka pytała jak ja to robię, że dziewczynki zdrowe i oczywiście już od wczoraj mamy problem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie wiem jak to działa, ale zawsze tak jest ilekroć pomyślę sobie: jak to dobrze, że... to natychmiast to się zmienia.
 
No my byłyśmy u lekarza i w zasadzie w czwartek Maria może iść do przedszkola ale dzisiaj znowu miała podwyższoną temperaturę więc może jednak posiedzi w domu w tym tygodniu. Tylko mnie później wywiozą do Tworek :sorry:
Maria jest jednak baaardzo zazdrosna co przejawia sie ostatnio w stałym niezadowoleniu - wszystko jest źle, niedobrze, niedobre, wszystko na nie, non stop skwaszona mina, litości. Mam takie myśli że wstyd się przyznać przed samym sobą :zawstydzona/y:
 
hej !!!

zdrówka dla chorowitków !!!!

Liwia tez od woczraj siedzi w domu bo troche katar ją meczył i jakis kaszelek i zapobiegawczo siedzi w domu ale w czwartek idzie bo ma balik wiec nie przpeuścimy takiego wydarzenia ! Ja wypompowana na maxa bo zając dzień takiemu przedszkolakowi nie jest łatwo, co chwile musiałam wymyślać tysiąc zajęc zeby sie jej nie nudziło bo wtedy masakra i jęczy i dostaje małpiego rozumu ! Na pole nie sżło iść bo wiało jak diabli i bałam sie a tak jakos by dzień zleciał !!

a z tą zielono mi to jestem w szoku ! to chore jest !! nie wyobrażam sobie co ta matka musiała czuć jak sie dowiedziała o tym !!!
 
Ostatnia edycja:
kurde czeka nas szczepienie juz i sama nie wiem czy isc jak teraz Liwie cos łapało poza tym goście na świeta i chrzciny byli co niektózy chorzy wiec boje sie o małą i o to szczepeienie czy teraz moge jak teoretycznie moze ją cos wziąść :dry:???? Nasza lekarka dopiero w lutym bedzie w przychodni ...
 
Justyna - jak masz obawy to poczekaj, ja szczepiłam Anię dopiero w grudniu, miała 2, 5 miesiąca - u nas co prawda z uwagi na te qpkowe problemy ale ja później tez szybko sie nie zapisałam i jakoś ten czas zleciał :sorry2:
 
hej
Justyna Tomek był szczepiony jak miał 12 tyg więc mieliśmy duży poślizg, ale neurolog mówił żeby się nie przejmować.
Co do tej Zielono - mi to ona klikała na majówkach 2009, wklejała zdjęcia pokoiku itd.... szok
Mój Tomaszek ma jutro występ dla dziadków w przedszkolu.
Ok wracam do sprzątania bo mam dzisiaj kolędę....
 
reklama
Hej dziewuszki.
To i ja dołącze do zszokowanych ta Zielono-mi ,
nie mogę pojąć jak tak wogóle można:no::szok:
Witam nową mamusie:-) tylko czemu nic nie pisze:confused:.Zapraszamy.
A i dzis moje dzieciaki juz spią,a ja mam czas ........nie, nie dla siebie.
podobnie jak anecik bede chate odgruzowywać bo jutro mam kolede:tak:
Żużaczku a ty nie myśl tyle ,bo ci dziecko podrzuca;-)
dobrej nocki życze .
 
Do góry