reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Czesc kochaniutkie:-)
Wiola serdeczne gratulacje i duzo zdrowka dla Ciebie i Waszej fasolki:-).
Gaga powodzenia i szerokich drog:-).

U nas nic nowego nie slychac. Maximilian ostatnio duzo w domu siedzi bo nadal ma kaszel . Wczoraj poslalm go do przedszkola bo mu brak dzieci ,ale zapowiedzialam pania zeby go na plac zabaw nie puszczaly. Boje sie ze ten okropny kaszel mu sie nawroci.
 
reklama
WIOLA - GRATULACJE

Gaga - pirat drogowy :-p
Ja też polubiłam jeżdżenie :tak::tak:

Wczoraj pan składał nam szafki w kuchni, jutro dokończy :sorry2:
Ale nie pokaże, zdjęcia będą jak będzie blat :blink:
 
Gaga ja juz chyba nie musze cie zapraszać,czekam cierpliwie,spac jest gdzie i pogrilować też wiec bezproblemowo.Umowa stoi. że sie pojawisz u mnie:tak:tego lata.
A co do pocieszeń to może nie jest aż tak źle???:confused:I juz daj na luz i nie chudnij
.bo sie bede wstydzić że ja silnej woli nie mam.:zawstydzona/y:
Chociaż nie chwaliłam sie wam,bo nie chciałam zapeszac ale w sierpniu zrzyciłam 8 kg i nadal waga sie utrzymuje ,a na wiosne mam postanowienie jeszcze raz dietke zastosowac:-p
No ,no żużaczku albo zodważniałas, alboś ryzykantka przed ta operacją sie zrobiła skoro bez typowego stroju anty ....;-).wystapiłaś gratki składac;-):-):-)
Agatka to czekamy na blaty razem z toba.
Uciekam bo ja też spełniona matka jestem....:-p
 
Żużaczku extra:-Dpowaliłas mnie na podłoge:baffled::-D:-D:-D:-D:szok::szok::szok::szok:
czego to ludziska nie wymyśla.Juz sobie ciebie wyobrażam w tej kreacji.
Musze mojego K. namówic coby mi sprawił taką kreacje.
Wtedy spokojnie bede mogła spac.
 
Wiola, gratulacje. Dbaj o siebie i dzidziusia.

Żużaczku :-):-):-):-D:-D:-D

Bibi, co to za dietka?? Ja już prawie mam moją wagę ciążową. Załamka:baffled::zawstydzona/y:
 
żużaczku :szok::-):-D:tak::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D ta kreacja zdecydowanie bardziej dostojna :-)
bibi ja też jestem ciekawa co to za dietka???
agata czekamy na blaty i zdjecia kuchni:tak:
gaga ja jazde też zawsze lubiłam i lubie baaaaardzoooo szczególnie lubie jeździć sama:sorry2:;-)
 
a ja lubie jezdzic, gorzej z manewrami szczegolnie z parkowaniem:baffled:

w kazdym razie daje rade:-p

kreacja co najmneiej na bal karnawalowy:-D

dieta rowniez mnie intersuje, mam nazieje ze nie MZ, bo jem malo:dry:
 
No ,no żużaczku albo zodważniałas, alboś ryzykantka przed ta operacją sie zrobiła skoro bez typowego stroju anty ....;-).wystapiłaś gratki składac;-):-):-)
/quote]

A taki może być? Bardziej elegancki od poprzedniego
35271449do8.jpg

:-D
 
Wiola, gratulacje. Dbaj o siebie i dzidziusia.

Żużaczku :-):-):-):-D:-D:-D

Bibi, co to za dietka?? Ja już prawie mam moją wagę ciążową. Załamka:baffled::zawstydzona/y:

Ja też ważę teraz tyle co w9 m-cu ciąży z Damiankiem.:szok: Nie wiem jak będę wyglądać po drugiej ciąży:baffled:
No ale wtedy wypróbuje chyba wszystkie dietki.
 
reklama
Ja w ramach diety własnie spozyłam kawałek torciku wedlowskiego :-p

Ja manerwów nie znoszę, mój wóz jest długi i ja niewiele w nim widzę, ale jeszcze większy problem mam w samochodzie D. bo musze pamiętać, że samochód nie kończy się z tyłu tam gdzie szyba tak jak w moim :sorry2:
 
Do góry