reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Ta dietka to "plaz południowych"Wiem ze brzmi egzotycznie ale jest fajna ,bo można duzo żreć a sie chudnie.Ja jak zaczynałam to mój K.smiał sie że jak ja schudne skoro tylko w garach siedze.:-) A jednak udało sie.i dlatego bede chciałą na wiosne znów z nia ruszyc.
A tak wogóle to sie nie przywitałam:zawstydzona/y:.
Hejka.
dziewczyny jak przygotowania do jutrzejszych walentynek:-)Bo u mnie to jakoś tak nic jeszcze nie zaplanowałam
 
reklama
hmmmm....walentynki, nie będę oryginalna, będziemy żreć :-) i też nie będzie do końca romantycznie i intymnie, bo idziemy na kolecję z parą naszych przyjaciół:tak::-D ale za to bedzie fajnie i wesoło;-)
ja dziś w końcu byłam u gina, tyle sie nie moglam zebrac a wizyta trwala raptem 10 min w enel-medzie, zrobila mi cytologie i dala skierowanie na usg piersi, wkoncu nie zaniedbywac takich rzeczy!!!!:dry:
a ta dieta plaż południowych to nie jest coś jak dieta bikini? jednego dnia jesz same owoce....pozniej chyba olleta z warzywami, trwa 10 czy 12 dni? generalnie sporo trzeba czasu przy garach spedzic przy niej....
 
my nie obchodzimy walentynek:sorry2:
My chyba tez od dzis nie,no....chyba ze meżulek mnie zaskoczy:confused:alee ,no własne to ALE:sorry2::confused:
A my będziemy jeść.
Najpierw coś upichcę na obiadek, to co lubi tylko mój W, a potem torcik.
A wieczorem będziemy oglądać horrory:-)
No tak i bedziecie sie bac i pocieszac i przytulac;-) :-)no niezły pomysł,
u nas chyba tylko horrory beda,bo ja nic pichcic nie bede.:-)
Mailen nie to nie ta dieta .Ta moja jest podzielona na 3 fazy.Przez pierwsze 2 tygodnie zero owoców....Ale wiecej poczytajcie na necie.Mnie ja poleciła koleżanka która tak własnie straciła zbedne kg.jest już 2 rok po tej dietce i nie ma jo-jo.
Gaga a jak tam te kołeczki ,czy to one takie cuda zdziałały????
 
Nie ma jak to miły list od meża : znajdź firmę, która wyda nam świadectwo energetyczne. Nie ma jak to romatyzm :baffled:

Żużaczku - a czemu to się tak chudnie :confused:
 
Liwcia zrobiła walentynke dla kolegi którego jutro spotka bo dołączamy do nich w brennej !!! kurde jak juz sie gdzieś wybraliśmy to pogoda beznadziejna ! własnie zjnajomi dzwonili że nocleg gdzie indziej bo tam gdzie mieliśmy klepnięte to nie szło dojechać i znaleźli inny :baffled:
 
oj zuzaczku to faktycznie schudniesz

popatrzylam troche na ta diete plaz poludniowych, nie dam rady jej przeprowadzic:no:

jak dla mnie to chyba dieta kwasniewskiego najbardziej by pasowala:-p
 
oj żużaczku to wyschniesz nam na wiór:baffled::no:
jas też pozazdrościłam bibi i wydrukowałam sobie tą dietę plaż południowych i też niestety nie dla mnie....bo ja muszę miec konkretnie napisane, tego dnia jem to, nastepnego tamto....wtedy łatwiej jest mi sie trzymać, mi np jakis czas temu pomogla dieta bikini, ale to dawno bylo.....i chyba silna wola byla u mnie mocniejsza, bo teraz to tragedia...dieta skuteczna, ale sporo w niej przygotowan i raczej najlepsza na wiosne, lato, bo sporo w niej np truskawek, malin itp....
 
reklama
żużaczku chciałabym, móc tak powiedzieć:-D:tak:jak coś to bardzo chętnie zrzucę za Ciebie te kilogramy....znaj moje dobre serce:-D:-D:-D:-D
a poki co w ramach diety zapraszam na sobotnią kawkę i walentynkową szarloteczkę;-)
 
Do góry