reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

makiem ktoś zasiał :-)
U nas Majka 3-4 dni w przedszkolu i tydzień chora, a tak chce chodzić mówi mi " mamusiu ja pójdę i siądę w kąciku żeby dzieci nie zarazić"
a mi znowu kg poleciał, juz sama nie wiem z czego, ciuchy sprzed ciąży luźne :sorry:
 
reklama
a mi znowu kg poleciał, juz sama nie wiem z czego, ciuchy sprzed ciąży luźne :sorry:

a mi znowu kg przybył. Ciuchy z poprzednich ciąż coraz ciaśniejsze...

U mnie dzisiaj makabra. Laski drą się na zmianę. Mała ma okres buntu, duża wyje co chwilę o głupoty.

Gdzie nasze sierpniowe Mamuśki??
 
w pracy inaczej, muszę się przestawić
robiłam kochana badania ale jakos w maju, nie ma się czym chwalić :sorry:

u nas Majka choruje i jakoś nie mam pomysłu co robić, nie mogę cały czas siedziec na opiece
 
hej
Gaga te choroby w przedszkolu to niestety norma..... zeszły rok to była u nas masakra więcej w domu niż w przedszkolu. ja daję Tomkowi centrum junior i lekarka nam tran zaleciła.
Gaga a może jakaś kuracja witaminowa? Ja z powodu anemii tardyferon łykam...
..............z ostatniej chwili Radzio zrobił kupkę....;-)
 
no to gratuluje kupki :-D

u mnie waga stoi w miejscu, dobre i to, troche cwicze, ale nie starcza mi samozaparcia na codzienne cwiczenia, a przydaloby sie

dzis bylam z Hanka na bilansie 4 latka i wazy uwaga 13,8 kg, mierzy 100cm, chuda na maksa, ale lekarka nie zwrocila w ogole na to uwagi

potem je zaszczepilam hanie i helene p/ko ospie wietrznej, ciesze sie ze akurat zdrowe byly
 
reklama
Cześć dziewuszki
dawno mnie tu nie było ale jakaś taka zagoniona jestem:-(
jestem zupełnie nie w temacie :sorry:Ale z ostatnich postów widze ze choroby sie rozprzestrzeniają po tym forum tak samo szybko jak ciąże;-);-)
Arabella ale ty szybka jesteś;-)Gratulacje.No a reszta co sie opitala?
Gaga może ty w ciaże zajdz ,to bedzie takjak u arabelii kg na+
Mój Bartoszek też przychorował a zaczeło sie od zapalenia ucha potem powtórka i tak trafiliśmy do Laryngologa i w chwili obecnej leczymy gronkowca, którego ma w nosku.
Ale pani doktor pociesza nas że to on mógl być odpowiedzialny za teciągłe choroby.
Bo zawsze zaczynało sie od kataru.No mam nadzieje ze bedzie juz o.k
Wszystkim dziecinkom zycze zdrówka.
A wam dziewczyny wytrwałości:cool2:
 
Do góry