reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Hej dziewczyny!!!!

gaga kurde to chyba przeze mnie to spięcie z mężęm :mad: bo to ja Ci powiedzialam ze taka "ala gaga" chodzi ze mna na aerobik i Ci sie chyba do głowy nabiło ze to jakis znak ;) :p

A Oluś dzis dał nam pospać do 9, bo wrocilismy z imprezki ok.1 wiec wiedzial ze musimy troszke odpoczac i odespac ;) i w nocy tez byl grzeczny i babci nie dokuczał , bo wiedzial ze rodzicom tez sie cos od zycia nalezy :laugh: chociaz i tak dzwonilismy do niego co godzine....

Sto lat z okazji imieninek dla Oliwki i jej mamy !!!!!

Tysiące buziaczków z okazji kolejnego misiaca dla Liwci :-* :-* :-*
 
Gaga, u nas podobnie. Ja liczę kaskę i zawsze się szczypie, a mój mężulo ma gest. No, ale jak to w życiu bywa, ja się uczę od niego wydawania kasy, a on odemnie oszczędzania. Nie wiem, gdzie nas to zaprowadzi. Oby nie do bankructwa ;D
Aerobik super sprawa, nie tylko dla ciała, ale i dla ducha :) U nas w pracy zwracają nam kaskę za tzw. W-F, ale ja z pracy biegiem do małej Zulki, więc narazie nie myślę o ćwiczeniach, tym bardziej, że figurka lepsza niż przed ciążą :)
Czy @ przenosi się przez BB, bo widzę, że wiele właśnie przechodzi ;) A ja nie :)
 
Zaliczyłyśmy długi spacerek, chociaż trochę wiało. Chętnie położyłabym się do łóżeczka, ale niestety Misiulek po dwóch godzinach spania na powietrzu jest teraz jak skowronek. A rano zrobiła mi pobudke o 5:10!
 
małaYoo fakt moze nie widac efetkow aerobiku (chociaz wczoraj wszyscy mnie chwalili ze schudlam,ale pewnie poprostuchcieli byc mili ;D ) ale jak wracam po godzinie skakania to czuje sie super wiec na psyche to chyba dziala najbardziej :p

a co do tych @ spraw to czy jestem jedyna ktora jeszcze nie miala????? bo zaczynam sie martwic, chociaz wiem ze przy moich tabletkach mozna nie miec no i karmie ale juz schizy łapie ::)
 
Mailen ;D ja i tak myślałąm o tym żeby dupskiem poruszać coby zmalało ;D
agusek ja doskonale wiem że się nie opier......... ale on chyba tego nie wie, a z korków czasami wyciągam więcej niż jego pensja ;) a do tego mam wychowawczy więc niech mnie cmoknie
teraz myśli że będziemy normalnie gadać i słysze ale kochanie o co ci chodzi ??? o gów..........
mam zamiar teraz ja strzelać focha aż z tego wszystkiego posprzatałąm całą łazienkę, każdy kącik ;)
a zaraz przychodzą moi rodzice i trzeba będzie być miłą dla tego pajaca
 
Mailen, nie zawsze się chudnie po aerobiku. Tłuszczyk zamienia się miejcem z mięśniami. Za to ciałko zupełnie inne, sprężyste, napięte, podniesione :) Kiedyś się zawzięłam i chodziłam 2x, 3x w tygodniu przez pół roku. Wtedy dopiero był efekt, pupka miodzio, brzuszek twardy, a kondycja... Ho, ho, ho. No, ale to było kilka lat temu ;)
 
reklama
Gaga, błagam, nie wymagaj zbyt wiele od samców ;) Oni są niereformowalni. No wiesz, zupełnie z innej planety. Nie ma co strzępić swoich nerwów. No, ale przynajmniej łazienka wypucowana :mad:
 
Do góry