reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Adeline89 No.. Wzrok męża i słowa: No nie płaczu proszę są nie do zniesienia.. Skoro jesteś zdecydowana, że nie zrobisz kolejnego amnio - okej. Postaraj się przejść do codzienności jaką udało Ci się stworzyć przed tymi wynikami. W końcu znów się uda, niepewność rozwieje się po porodzie. Chuchaj, dmuchaj na brzuszek. Nastawienie, że lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować było super. Postaraj się do tego wrócić. Olej tych lekarzy, widocznie amnio nie było dla Ciebie pisane. Ustalmy, że tak miało być..:) Nie ma co się stresować przez baranów. Szkoda na nich Waszego czasu i energii.. :)

 
reklama
Dzień dobry kobitki w ten ponury dzień ja zbieram się do pracy chociaż strasznie mi się nie chce [emoji52] dziewczyny które nie czuły jeszcze ruchów poczulyscie juz coś czy dalej nic? Ja jutro zaczynam 17 tydzień i dalej cisza troszkę mnie to martwi

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem w trakcie 17 tygodnia i nie czuję. Mamy czas do 20go. Spokojnie (chociaż też mnie to stresuje;/)
 
Mi lekarz tłumaczył żeby się nie przejmować tym. Bo to nic takiego. Pilnuj abyś dostała odpowiednie preparaty w danym tygodniu. To będzie wzrastać do pól roku i osignie swój szczyt.
a ja wlasnie wiem ze to powazny problem. jesli przy nastepnym badaniu znow pojdzie to w gore, to lekarz ma mnie gdzies dalej kierowac. zadne preparaty tu chyba nie pomogą. mam miec kontrolowane na usg przeplywy. jesli one beda ok to super ale jesli beda zle to nawet transfuzje krwi mogą maluszkowi robic jak jeszcze bede w ciazy (jest to chyba choroba hemolityczna plodu czy jakos tak). stres mega. oby tylko te przepywy byly ok.
 
Dzag nie nie robi mi pod gorke. Tylko mam jeszcze duzo pytan przed wyprowadzka stad. Wycena juz zrobiona. Tyle ze na moje pytania nikt nie jest w stanie odpowiedziec oprocz prezesa. Siedzi ich tam z 6 i kazdy mowi ze to nie jego dzialka...ze nie wie...dopyta. no szlag mnie trafia. A przeciez sa jeszcze umowy prad woda..oni mowia zeby przepisac na nowego wlasciciela ale moze zerwac...i takie niekompetente informacje. Chce dopytac o zabudowy i sprzet kuchenny. Przeciez nie oddam tego za darmo a w wycene nie wchodzi. A tez nie chce zabierac. Przewaznie ludzie poznaja nowych wlascicieli i sie dogaduja. Ale oczywiscie bez rozmowy z prezesem nic sie nie dowiem. A go spotkac na miejscu tez ciezko. Ech jeszcze troche. Z dniem dziecka stad spadam tak czy inaczej.
 
Marii19 podejście Twojej lekarki takie jak u nas z usg...jak dla mnie niezrozumiałe.
Guarana dlatego ja też za drugim razem nie dałam się położyć się.Postawiłam się im.I lepiej zniosłam poród.Choć akurat w drugiej ciąży miałan skurcze z brzucha z przerwami.A podczas pierwszego te cholerne krzyżaki..wrogowi bym ich nie życzyła.Byłam wtedy w stanie takiego bólu że nawet nie czułam skuczów cały czas bolało jak cholera i sił mi już potem brakło na parcie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak w ogóle to witam jeszcze z łóżka :D Fatalna pogoda za oknem, ale to nic. Wszystko w domu mam, nie muszę wychodzic do sklepu.
Dziś o 17 wizyta :) Nawet nie nastawiam się, że poznam płeć.. Ale za to! Marzę już o przyjemnym wieczorze z mężem.. Kurde tyle minęło, że wyczekuję jak na swój pierwszy raz hehe [emoji14] Czekam tylko na pozwolenie lekarza :D

 
Ostatnia edycja:
Klusek, o uwielbiam takie kompetentne brygady. Jak w PRL, zadem do petenta. Jeden normalny tam nie pracuje, żeby spisać co się prezesa zapytać, tylko wywali na biurko, że on nie wie i tyle. Ekstra. A to Wy zdajecie mieszkanie spółdzielni i juz? I oni Wam kasę dają za nie? Nie znam się na spółdzielniach :-p Czy to jakiś tbs jest czy co? Czemu go po prostu nie sprzedajecie?
 
Natalkuś tak taki poród mam na myśli na klasycznym łóżku u nas to się nazywa poród typu kiwi cokolwiek to znaczy.
Emikaa kąpiel w wannie jest raczej na rozkręcenie akcji porodowej dlatego skurcze się nasilają po niej.
No właśnie u nas jakoś nie widziałów tych typowych fotelów ginekologicznych.
Mychaa no ja rodziłam tak samo na kolanach właśnie wypięta do tyłu to nazwałam pozycją na pieska.
Aga no normalnie chwytają dziecko jak główka się urodzi to już ją trzymają asekurując bejbika.Ja klęczałam na łóżku więc dziecko i tak by bezpiecznie wylądowało.
Aga wybierz się na szkołę rodzenia.Tam się wszystkiego dowiesz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mozna po tygodniu podac wyniki amnio? Slyszalam, ze min 2 tygodnie potrzebuja na wyhodowanie

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
można zrobić fish przyspieszony ,ale to kosztuję koło 900zł ,oni sami tego za darmo nie zrobią.
Ja chcę urodzić, ale współczuję dziewczyną, co robią w 16 tyg i czekają na wynik do 4 tyg i nic nie wychodzi więc robią ponownie i mają po 22 tyg wynik i to zły, bo nie wyobrażam sobie na ich miejscu jak ciepią dokonując aborcji i rodząc chore dziecko , to takie nie etyczne, powinni takie fish itp zawsze jak najszybciej robić
 
Do góry