reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

po prostu miej świadomość, że jeszcze nie musi być za wiele widoczne i staraj się w razie czego nie denerwować. Wiem, ze łatwo mówić, ciężko wprowadzić w życie, No ale co zrobić🤣


ja na całe szczęście na L4 już od jakiegoś czasu, No ale wiadomo, że mając dzieci, które trenują, grają na instrumentach, to ciężko usiedzieć na zadzie w domu🙈 właśnie zaraz powinnam jechać z młodszą do szkoły muzycznej, ale tak zaczęło sypać, że mi się nie chce🙄 może mojego tatę namówię, żeby z nią pojechał🤭


u mnie zaczęło się w zeszłą sobotę bólem gardła i podwyższoną temp i z dnia na dzień było coraz gorzej, bo straciłam głos, później doszedł katar i okropny kaszel, gorączki nie mam, ale czuje się cały czas jakbym miała😐 no i wczoraj zaczął mnie bolec policzek, spuchło mi oko, wiec wychodzi, że doszło do zatok, dlatego dostałam podwójna dawkę antybiotyku😣


u mnie najbliższa rodzina już wie. Wiem też, że mąż w pracy powiedział już wszystkim kolegom🙄


naprawdę mu pomógł ten *spam*? Mi on g***o daje🤣


a to my łeb w łeb idziemy, bo mi tez apka pokazuje, że w wigilie będę w 8+4
Kurczę, to niezle Cie zaatakowało. Przykro mi, ze nie możesz odpocząć i „wyleżeć” tego dziadostwa.

Co do wiadomego suplementu na gardło, to tez byłam zdziwiona 😅 równie dobrze, można possać cukierka 😏
 
reklama
Pomyliłam się właśnie 7+4 opoznilam wigilie o tydzień 😂

Na długo dostałaś antybiotyk? Bardzo Cię umeczy ta choroba już się tyle ciągnie.
No to w sylwestra będziesz miała 8+4😬
Dostałam jedno opakowanie antybiotyku, ale ze mam 4 tabletki dziennie, to pewnie jakoś na krótko🤔 jeszcze go nie wykupiłam, zaraz jednak się pofatyguje do tej szkoły muzycznej to do apteki skoczę
 
A w którym dniu po szacowanym zapłodnieniu/owulacji (czy to bardziej dzień cyklu nadal, nie wiem jak się powinno teraz liczyć) byłaś żeby widoczne było serduszko? Bo nie wiem czy za wczesnie się nie umawiam...

Jak byłam 5+5 to jeszcze nie było serduszka. Dzisiaj jest 6+5 i było, natomiast lekarka powiedziała, że to 6 i pół tygodnia czyli 6+3 albo 6+4. Malenstwo ma długość 6mm.
 
Ja rodzicom powiedziałam i jego rodzice też wiedzą. Nikt poza nimi nie wie i wolimy poczekać, bo już się raz wydaliśmy i straciliśmy 🥴🥹
 
reklama
Do góry