reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

USG prenatalne to już będzie przez brzuch? Czy jeszcze nie?
To chyba zależy czy widoczność przez brzuch będzie już wystarczająco dobra. ☺ w pierwszej ciąży miałam robione przez brzuch, ale czegoś tam nie widział, czy dziecko było nie tak ułożone (już nie pamiętam) i chwilę robił też USG przez pochwę.
 
reklama
zapisałam się na badania prenatalne 30.01, 25.01 mam jechać po skierowanie na krew i na pobranie.
Ja dzwoniłam do laboratorium i pani mi powiedziała, że dla bezpieczeństwa dostania wyniku do poniedziałku to lepiej żebym była w środę, to wtedy duże prawdopodobieństwo, że w piątek już będę miała wynik. Wyjdzie u mnie pobranie 5 dni przed badaniem 🤷‍♀️
 
Ja dzisiaj mam dzień wolny (pracuję na cześć etatu) i myślałam, że coś zrobię z życiem i domem jak Młody w przedszkolu, ale mdłości mi żyć nie dają. 12 tydzień zaczęłam dzisiaj (11+0), kiedy te mdłości sobie pójdą 🥲
 
Witajcie mamusie z terminem na sierpień! Rozgośćcie się, podajcie termin porodu a ja wszystko postaram się ładnie ogarnąć 🥰🥰

W późniejszym czasie będę też dodawać znaczek z płcią dziecka do nicku :)

💙 - chłopiec 💜 - dziewczynka

Mom Pregnancy GIF by SilfaCL


Terminy:

2.08 @DagaK
3.08 @AnnMar88
@Patrycjaa001
5.08 @Patka2207
8.08 @adiika
20 sierpnia
 
Masz w wyniku jednostkę na l w moich wcześniejszych wynikach jak patrzyłam to był wnim w ml. Mam nadzieję że wszystko ok ;)
niestety te normy są w tych samych jednostkach i mam bardzo zaniżony wynik jak.na prawie 12 tydzień
 

Załączniki

  • 6ba7a79e-ba7e-4b65-b3e4-95999a080f31.jpeg
    6ba7a79e-ba7e-4b65-b3e4-95999a080f31.jpeg
    69 KB · Wyświetleń: 77
  • c1afb8e4-aca6-49e0-9a88-fadcd1b6c874.jpeg
    c1afb8e4-aca6-49e0-9a88-fadcd1b6c874.jpeg
    35,9 KB · Wyświetleń: 77
Ja dzisiaj mam dzień wolny (pracuję na cześć etatu) i myślałam, że coś zrobię z życiem i domem jak Młody w przedszkolu, ale mdłości mi żyć nie dają. 12 tydzień zaczęłam dzisiaj (11+0), kiedy te mdłości sobie pójdą 🥲
U mnie dziś też mdłości (10+1), więc łączę się w bólu 😞 W pierwszej ciąży mi odeszły jakoś w 11 tygodniu i teraz też mam nadzieję, że będzie podobnie. Ależ to potrafi życie uprzykrzyć. Odmrażam sobie pierogi, ale nie mam ochoty nawet zbytnio jeść 😢
 
reklama
Do góry