reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpnióweczki z Warszawy i okolic

Fajnie by było :tak: ja jednak stwierdziłam, że nie będę korzystała z indywidualnej położnej, ale na pewno chcę wziąć ind salę do porodu, żebyśmy rodzili wspólnie z J.
w związku z moją cukrzycą ciążową, to moja gin ma mi dać skierowanie na patologie jak się zacznie 40 tydzień, a Mikołaj nie będzie chciał się wcześniej pojawić na świecie.
a Ty mju masz wykupioną położną?
Tak - ja się zdecydowałam - tyle, że moja położna jest do 5.08 na urlopie, więc muszę nogi zaciskać - ale z drugiej strony nic w stronę porodu nie idzie... Ja teraz wizytę na Żelaznej mam 3.08. i z nową lek. bo Gin, która prowadziła moją ciążę sama zaciążyła :-D Bardzo fajna kobietka - sporo spokoju wniosła w moją ciążę:tak:
 
reklama
mju to ciekawe, zaraziłaś Panią Gin ;-)
i zaciskaj nóżki do 6.08, a nagrodą będzie uśmiechnięta i wypoczęta położna.
ja to mam nadzieję, że przez ten sezon urlopowy też trafię na jakąś wypoczętą.

ja chodzę do dr Gorzały na Łucką, też bardzo fajna i z powołania gin. ostatnio była na 2 miesięcznym zwolnieniu, bo miała operację ręki, więc poznałam inne też fajne ginekolożki ze szpitala.
 
Mju, Anitek - chętnie posłucham waszych rekomendacji co do ginekologów. Bo moj, pomimo, że ciążę prowadził mi bardzo dobrze, jakoś zraził mnie do siebie tym, że nie oddzwonił jak rodziłam, a potem żartował, żemogłam poczekać dwa dni. Straciłam do niego zaufanie, nie wspominam nawet o moim mężu, który reaguje na niego pianą na ustach :tak:...........
 
Gosia ja Ci mogę polecić dr Grażynę Mazur, przyjmuje m.in. na Łuckiej. Dzięki jej doświadczeniu i intuicji odpowiednio wcześnie dowiedziałam się o paciorkowcu, za co jestem jej ogromnie wdzięczna;
 
Ja byłam u Gorzały na Łuckiej na samym początku ciąży - ale jak potem udało mi się dostać do programu "Mama zdrowie i ja" refundowanego przez nasze miasto zrezygnowałam z prywatnych wizyt bo wszystkie badania miałam w przychodni za darmo, tylko na USG chodziłam do dr. Makowskiego na Łucką bo jemu jakoś najbardziej ufam...
 
ja jak na razie jestem z Gorzały zadowolona, zobaczymy co będzie po porodzie. na razie jestem z nią umówiona, że w 40 tyg dostaję skierowanie na patologię w związku z cukrzycą ciążową. wiem, że na patologii trafię na jej dyżur lub dyżur dr Pieles (też bardzo fajna babka, chodziłam do niej na wizyty diabetologiczne na żelazną).

i rzeczywiście dr Makowski chyba robi najbardziej miarodajne i szczegółowe usg, w szpitalu udało mi się trafić na jego dyżur usg już 2 razy (był równie miły jak na Łuckiej)

Gosia a kto był Twoim gin?
 
Dziewczyny macie jakieś wieści od Stopi? jak ona sie czuje i jak jej malutka?

Byłam na inflanckiej wczoraj u lekarza i z tego co mi powiedzieli to jest ciasno, momentami bardzo ciasno ale tragedii nie ma. Czy ktoras z was zapisywała sie na KTG na inflanckiej? Dużo wczesniej trzeba sie umawiac/ dzwonic?
 
Hej dziewczynki, coście takie mało aktywne ostatnio? w środe pomykam na swoje pierwsze KTG? Miała z was już któraś to? Ile trwa takie badanie?
 
reklama
Hej dziewczynki, coście takie mało aktywne ostatnio? w środe pomykam na swoje pierwsze KTG? Miała z was już któraś to? Ile trwa takie badanie?
no tak jak aneczka mówi tylko że to mniej więcej 30 min. to różnie jest chyba :-)
ja miałam ostatnio, miało być 20 minut a leżałam ponad 40 aż mi bok i nogi ścierpły :sorry2: ledwo się podniosłam ;-)
 
Do góry