reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowy BAZAREK - kupno-sprzedaż, wymiana, przydatne linki [BEZ KOMENTARZY]

gdyby jakas przyszla mama miala ochote to mam do sprzedania mnooooostwo ciuszkow dla maluszka... poki co sa to rozmiary 56 i 62 ale za jakis czas beda tez 68, sa to ciuszki czesciowo uniwersalne, pare dziewczecych i troche wiecej chlopiecych
mozna zobaczyc na zywo w Krakowie i powybierac ... moge sprzedac tez trzy cale reklamowki badz pojedyncze sztuki :)
co do ceny napewno sie dogadamy :)

dla zainteresowanych spoza Krakowa moge wyslac zdjecia na maila :)
 
reklama
Dziewczyny mam taką sukienkę do sprzedania:
szara sukienka ciążowa 9monate.jpg

Nowa z metką.
Rozmiar L.
Długość 95 cm, szerokość pod pachami 47 cm, szerokość w pasie 46 cm, szerokość w biodrach 51 cm, szerokość na dole 57 cm.
Materiał elastyczny, cieniutki, sukienka taka raczej przy ciele. Rozmiarowo jest ok, tak jak na L, ale myślę, że jak ktoś ma jeden rozmiar więcej lub mniej też będzie ok.
Zainteresowanym podeślę zdjęcia z rzeczywistości.
Cena 30 pln + koszty wysyłki.
 

Załączniki

  • szara sukienka ciążowa 9monate.jpg
    szara sukienka ciążowa 9monate.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 193
Ostatnia edycja:
mam do sprzedania - BARDZO TANIO - staniki firmy Ewa Bien, w rozmiarach 70E,F, 75 E,F, głównie biele i beże..... więcej informacji udzielę na priv, możliwość wysyłki zdjęć na maila i dogadania się :-)
 
reklama
Dziewczyny jak by ktoras potrzebowała mam na zbyciu nowy welurowy śpiworek 5 10 15 rozmiar 68. Niestety oderwałam metke. Ja bede miała chlopczyka a mam jeszcze 3 spiworki wiec ten chetnie odsprzedam jak by któraś chciała. To za 20 zł + wysylka pewnie z 7zł dorzuce bodziak biały z rozowymi jakimis aplikacjami bo tez nie zaloze
 

Załączniki

  • 1405196344772.jpg
    1405196344772.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 151
Do góry