reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skrócona szyjka macicy

reklama
Racja, jak byłam ostatnio u gina nie chciał mnie zbadać (pod kątem czy szyjka się skraca), bo tydzień wcześniej byłam u innego gina, który mnie badał. Powiedział, że to może wzmozyć skurcze. Kazał mi za 5tyg. zrobić nastepne usg szyjki, ale czy to nie za długi odstep czasu na sprawdzanie takich rzeczy :mad:. Zastanawiam się czy nie pójść wcześniej na usg- to by było 3tyg. po tamtym. Czy któraś z Was orientuje się czy to nie byłoby za często, co 3tyg. usg- chodzi mi oczyświście o zdrowie i komfort maluszka.
Pozdrawiam.
 
dytek, chyba nie. biorąc pod uwagę, że robisz to USG nie dla czystej przyjemności oglądania, tylko żeby sprawdzic czy wszystko OK. Bo, odpukac, gdyby się skracała to co lepsze dla maluszka?
 
Dziewczyny a czy wy macie skurcze przy tej skracajacej sie szyjce? Bo ja od jakiegoś tygodnia coraz gorzej. Byla u gina, ale skurcze zaczeły sie tylko 2 dni wczesniej, więc jeszcze nie było "efektów", ale teraz to sie juz zastanawiam.
 
Dzieki dziewczyny. To chyba pójdę na to wczesniejsze usg, bo powiem szczerze że nie daje mi to spokoju, a przecież przez 5tyg. to mogłoby się wiele wydazyć :(. Mam nadzieję, że jest wszystko ok, ale tak w ogóle to ja mam, nie wiem czy zawsze to są skurcze, ale czasami napewno- ściska mnie w dole brzycha, czasami boli- przez to dał mi gin magnezin i duphaston- więc chyba to sa skurcze, dość nieprzyjemne- mam tylko nadzieję, że nie skaracające szyjki.
Pozdrawiam
 
:) KAROLA Każdy gin reaguje inaczej. Jak powiedzialam MOJEMU GINOWI że NIE WIEM CZY TO JEST PRAWIDLOWO ALE BRZUCH MI SIĘ NAPINA TAK NA DOLE to ginka chciala mnie umieścić w szpitalu. Powiedzialam że mam możliwość leżenia w domu i w rodzinie mam lekarzy to przepisala mi zastrzyki potem następne i następne faszeruje mnie hormonami. Powiem szczerze czuję się świetnie moglabym góry przenosić hymm NO OPRÓCZ TYCH CZASAMI SKURCZY ALE TO JWST RZADKO ??? ??? ??? ??? ??? Może by tak na konsultację do innego gina. Mam już dość tego leżenia
 
reklama
Ja myśle, że mój nic nie poweidział, bo mowiłam, że to od kilku dni tak sie dzieje - wysłał mnie na zwolnienie, więc pewnie cos tam sobie przemyslał. Jak mnie badał, to mówil, że OK. Nospe kazał brac w razie silnych skurczów i do kontroli za 3 tygodnie. Więc zobaczymy co na początku października
 
Do góry