reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne drobiażdżki dla naszych dzidziusiów

Mama Boo pisze:
A ja dzisiaj zakupiłam 3 maleńkie(2x2) rameczki z aniołkami (mam na ich punkcie fioła...) i jedną większą 7x7 w Auchanie. Każda po 3 zł - mówię Wam są tak słodkie, że napatrzeć się nie mogę :D

Wklej koniecznie fotki tych cudeniek - chętnie popodziwiam :)
 
reklama
Cześć ja z majówek zaglądnęłam do Was!
Ivka 76 mam ogromną prośbę masz tak przecudne te wzory, może mogłabyś mi coś wysłać, strasznie podobają mi się aniołki na podusi i ten biały z harfą, a misie są rozbrajające. Właśnie ostatnio szukałam czegoś takiego z marnym skutkiem, wybrałam dziewczynkę z sarenką i lamką i się robi - babcia robi, ale bardzo chciałam aniołka, mama ma dwa wzory aniołków, ale ma już takie moj chrześniak, więc wolałabym inne. Jeśli nie mogłabyś wysłać to może daj jakieś namiary na gazety z których to masz. Z góry dziekuję za odpowiedz :)

 
gunia pisze:
Cześć ja z majówek zaglądnęłam do Was!
Ivka 76 mam ogromną prośbę masz tak przecudne te wzory, może mogłabyś mi coś wysłać, strasznie podobają mi się aniołki na podusi i ten biały z harfą, a misie są rozbrajające. Właśnie ostatnio szukałam czegoś takiego z marnym skutkiem, wybrałam dziewczynkę z sarenką i lamką i się robi - babcia robi, ale bardzo chciałam aniołka, mama ma dwa wzory aniołków, ale ma już takie moj chrześniak, więc wolałabym inne. Jeśli nie mogłabyś wysłać to może daj jakieś namiary na gazety z których to masz. Z góry dziekuję za odpowiedz :)

Gunia, podaj adres to podeślę jeszcze dziś :)
 
Ale super, ivka! Chylę czoła i szczerze podziwiam. Nigdy nie miałam cierpliwości ani talentu do robótek ręcznych.
 
ivka76 pisze:
Mama Boo pisze:
A ja dzisiaj zakupiłam 3 maleńkie(2x2) rameczki z aniołkami (mam na ich punkcie fioła...) i jedną większą 7x7 w Auchanie. Każda po 3 zł - mówię Wam są tak słodkie, że napatrzeć się nie mogę :D

Wklej koniecznie fotki tych cudeniek - chętnie popodziwiam :)
W sobotę pożyczę aparta, więc w niedzielę postaram się wklieć :) Z miła chęcią podzielę się z Wami tymi cudami (ale mi się rymuje :) )
 
No niestety - zapomniałam pożyczyć od bratowej aparatu :) Braliśmy wózek tego samego dnia i nosidło, wiec zapomniałam, ale w tym tygodniu jeszcze do nie j jadę i kliknę zdjęcia rameczkom :)
 
reklama
Jakie sliczne Mama Boo! Kurcze a ja zupelnie zapomnialam o jakichs ramkach i albumach na zdjecia!
 
Do góry