reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, szyjka, temperatura

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wykres ladny:tak: Dzisiaj 13dpo wiec mysle, ze mozesz powoli rodzic tescik i wszystko stanie sie jasne.
 
czyli mam rozumieć że moje podejrzenia są słuszne ? że istnieją jakieś szanse ? a powiedzcie mi kiedy wykonać test, żeby był on miarodajny ?

PS. dzięki za odpowiedź!
 
Ostatnia edycja:
przejrzałam całe forum i nie znalazłam takiego wątku,więc zakładam.
tu wpisujemy adresy naszych wykresików
oraz komentujemy....
to zapraszam....



mój wykresik sawi - 28dni lub http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

jak już będzie nas więcej to na pierwszą stronkę wrzucimy wszystkie linki naszych wykresów...
i będziemy na bierząco dodawać nowe

ja mam wykresik na takiej stronie z wykresami ale jest to wersja po polsku bardzo fajna i wygodna. moze lepiej tam sie przeniesc? to moje wykresiki:)
SkarbMamy - Daffodill
 
Byc moze jest dostepny tylko dla znajomych.

Ale powiem Ci, ze po 28dni trudno mi bylo przestawic sie na skarbmamy i zrezygnowalam...
 
O, ale super wąteczek, będziemy sobie mogły i tu kibicować :D
Ja jutro wkleję mam na 28dni i FF. Plus taki domowy kalendarz :D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry