reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, szyjka, temperatura

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
dziewczny jak juz mowa o tych wykresach to nie wiem czy juz jest jakis temat gdzies ale czy macie wyjasnienia dokladnie jak sie wypelnia te wykresy na tej stronie?

poniwaz chcialabym zrobic to dokladnie a nuektore rzeczy moze pomijam i cos zle robie...?
prosze o pomoc
 
dziewczny jak juz mowa o tych wykresach to nie wiem czy juz jest jakis temat gdzies ale czy macie wyjasnienia dokladnie jak sie wypelnia te wykresy na tej stronie?

poniwaz chcialabym zrobic to dokladnie a nuektore rzeczy moze pomijam i cos zle robie...?
prosze o pomoc
tak wszystko jest w niezbędniku staraczki
 
Witam
Bradzo was prosze o odpowiedz!
Dzis rano jak wstałam poszłam do ubikacji i gdy zrobiłam siusiu i sie podtarłam na papieze mialam taki sluz jak by sperma zaznacze ze wczorej z mezem sie nie tulilismy a ni przed tez .Staramy sie z mezem o dzidzie a niedlugo ma przyjść @ czy ten sluz moze oznaczac zblizająca sie @ przuch pobolewa mnie tak bardzo leciutko ale nie tak jak na @
 
mleczny śluz może być oznaką ciąży. jeżeli oczywiście do dnia spodziewanej @ się on nie zmieni na inny. Jeżeli zacznie się robić żółty a nawet lekko kawowy tz że krwawienie już niebawem..
Ja pamietam że w pierwszej ciąży miałam dużo białego śluzu, leciało ze mnie ciągle miałam uczucie mokrości...
 
mleczny śluz może być oznaką ciąży. jeżeli oczywiście do dnia spodziewanej @ się on nie zmieni na inny. Jeżeli zacznie się robić żółty a nawet lekko kawowy tz że krwawienie już niebawem..
Ja pamietam że w pierwszej ciąży miałam dużo białego śluzu, leciało ze mnie ciągle miałam uczucie mokrości...

ślicznie ci dziekuje za odpoweidz
jest to sluz bardzo biały jak nasienie męża było tego nawet sporo
 
Hej dziewczyny opisze wam moja sytuacje. Tydzień przed spodziewana miesiączka zauważyłam lekkie plamienie które było raz jaśniejsze ( różowe), a raz ciemniejsze, nie wiedziałam co się dzieje ponieważ pierwszy raz tak mi się zdażyło, a dodam że staramy się o dzidzie. Takie plamienie trwało tydzień, raz było raz nie. Postanowiłam wykonać test no i neispodzianka piekne dwie kreski !! grube, nie ze jedna jasniejsza druga ciemniejsza idealne po prostu!! ale radość nie trwala długo, wieczorem dostałam miesiączkę.... ale postanowilam ze jak się skończy to pojde do lekarza zbadać się co miały oznaczać te plamienia no i dlaczego test pokazał 2 kreski. Lekarz zbadala i powiedziala ze zadnej ciazy narazie nie widzi, skierowała mnie na USG, pan doktor stwierdzil,ze albo to było samoistne poronienie, lub jest jeszcze wczesna ciaża ktorej on nie może zobaczyc, po powwrocie do pani ginekolog powiedziała ze za tydzien musze zowu wykonać test, przepisała mi tabletki na zatrzymanie krwawienia ( ponieważ przy badaniu zauważyła jeszcze krew, i wychodzilo na to ze moja miesiaczka trwa jzu 7 dni, gdzie zwykle mam 4). Do wykonania testu zostało mi jeszcze 3 dni, bolą mnie przez cały czas piwrsi, nei czuje zadnych wymiotów czy cos takiego, tylko brzuch boli mnei caly czas jak bym miała dostać miesiaczke. Powiem wam szzceze ze juz nie wiem jak mam myślec.. czy któraś z was miała może taki pzrypadek jak ja???
 
reklama
super dzieki za odpowiedzi zobaczymy co ztego wyniknie i co to za śluz mam straszny apetycik chyba az za bardzo mam nadzieje ze ten śluz nie oznacza @ bo juz mam różne myśli
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry