reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

reklama
Zupa owocowa zawsze od dziecinstwa byla moją ulubioną zupą, mama bardzo czesto mi ją robiła. Pyszna jest tez jagodowa :) Dla mnie niejadka idealna :) Robi się ją ze swierzych owoców albo z kompotów ktore mamy w spiżarence :)
 
U nas zupa też często była, ale ja jej nie lubilam. Mama robiła z czereśni. Teraz z chęcią zjem:tak:
Zrobię dziś z truskawek - są od wczoraj w sprzedaży polskie od 7-10zł za kg.
 
U nas tez juz się pojawiły i chyba musze kupic, bede robic Oliskowi i nam truskaweczki z makaronem i smietaną, albo truskweczki z cukrem i smietanką (podziabane) i tym będę polewać naleśniki z serem - jak ja to kocham :) Olis pewnie znowu oleje pysznosci ;/
 
Antek jak na razie niestety nie polubił truskawek . Może poczekamy aż będą bardzie słodkie:) zakładam , ze dosłodzone w zupce bedą ok :)

Co do zupki to moja mama robiła z lanymi kluskami- pycha:)
 
moje dzieci ani w zesłzym roku ani w tym truskawek ruszyć nie chcą, nawet slodzonych
 
Ja widze, że sezon trusawkowy rozpoczety. Tez kupilam dzisia kilo i pawel podchodzil do nich z kazdej strony, oblizywal, smaowal, az za ktoryms podejsciem zjazdl ze dwie i brzoskwinie :))

Na razie dalam mu na sprobowanie, a reszte sama zjadam z makaronem i kefirem na obiad, a na kolacje kasze manna z truskawami i jeszcze mi na jutro zostało :p

Zupe owocowa uwielbiam z wisniami/czeresniami i makaronem. Musze pomyslec o tych kluskach lanych.
 
reklama
Do góry