reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

ja juz nie wchodze na ten watek bo zawsze mi smaku narobicie, a potem tak dlugo za mna chodzi, az sie poddam.....:sorry:
ps. uwielbiam ciasto jablkowe....moja mama chyba bardzo podobne robila....
a jaka czesc mniej wiecej oddzielasz zeby wlozyc do lodowki?
 
reklama
ja juz nie wchodze na ten watek bo zawsze mi smaku narobicie, a potem tak dlugo za mna chodzi, az sie poddam.....:sorry:
ps. uwielbiam ciasto jablkowe....moja mama chyba bardzo podobne robila....
a jaka czesc mniej wiecej oddzielasz zeby wlozyc do lodowki?
Garść i robisz z tego kulę na oko, musi Ci się zmieścic do ręki:-) to przepis dla laików czyli akurat jak dla mnie:-D
 
Garść i robisz z tego kulę na oko, musi Ci się zmieścic do ręki:-) to przepis dla laików czyli akurat jak dla mnie:-D
dzis zakupowy dzien wiec kupie kwasne jablka bo tez takie najbardziej lubie...mysle, ze daja wyrazniejszy smak..... i bede piec....
wiecie co mam wrazenie, ze odkad jestem w ciazy to zrobilam sie jeszcze wieksza kura domowa, gotowanie, pieczenie ciast...brakuje tylko garstki dzieci i bedzie jak z jakiegos amerykanskiego sielankowego serialu......:-D
 
dzis zakupowy dzien wiec kupie kwasne jablka bo tez takie najbardziej lubie...mysle, ze daja wyrazniejszy smak..... i bede piec....
wiecie co mam wrazenie, ze odkad jestem w ciazy to zrobilam sie jeszcze wieksza kura domowa, gotowanie, pieczenie ciast...brakuje tylko garstki dzieci i bedzie jak z jakiegos amerykanskiego sielankowego serialu......:-D
Katrenki ja to samo ciągle cos gotuję itp. ale nawet jestem zadowolona bo po pracy to nie chciało się za bardzo coś na szybko i tyle.Mąż mój to już w ogóle ciagle wymysla mi co by zjadł:-DNajważniejsze żeby to lubić i miec czas jak teraz.Przy dziecku pewnie trochę mniej tego czasu będzie.

Po tej aferze mięsnej jakoś mam większą motywacje do gotowania samemu:-D
 
Katrenki ja to samo ciągle cos gotuję itp. ale nawet jestem zadowolona bo po pracy to nie chciało się za bardzo coś na szybko i tyle.Mąż mój to już w ogóle ciagle wymysla mi co by zjadł:-DNajważniejsze żeby to lubić i miec czas jak teraz.Przy dziecku pewnie trochę mniej tego czasu będzie.

Po tej aferze mięsnej jakoś mam większą motywacje do gotowania samemu:-D
Nooooo......ja tez stwierdzilam, ze nigdy wiecej golabkow ze sloika.....:no: i w ogole niczego
 
kurcze, i po co ja tu wlazlam?:zawstydzona/y: od wczoraj chodza za mna nalesniki, a teraz zobaczylam ta szarlotke. wydaje sie prosta, ale jak pomysle, ze znowu mam sie zwlec po schodach na dol to niewiem, czy dam rade:-(
 
kurcze, i po co ja tu wlazlam?:zawstydzona/y: od wczoraj chodza za mna nalesniki, a teraz zobaczylam ta szarlotke. wydaje sie prosta, ale jak pomysle, ze znowu mam sie zwlec po schodach na dol to niewiem, czy dam rade:-(
Ja na II piętrze , windy nie mam, no cóż...powolutku, małymi kroczkami jak babcia i dam radę:-D ok lecę po rzeczy na ciacho i się biorę do roboty:-D
 
reklama
Do góry