reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmiech naszych pociech

Mi jakzwykle sie nic nie laduje..buuuuu,nie obejze chichotka:(

Amelce czasem sie wyrwie z piersi jakis chich lub heh ,ale szybko przestaje bo zdziwko jest wieksze niz ta radosc :)))
 
reklama
Szopka, Czarek super! Wydaje podobne odgłosy do Madzi, więc możemy sobie ręce podać.:-D
Magdę dziś strasznie Weronika bawiła (siedzi bidula w domu bo chora i kaszle jak stado gruźlików). Weronisia tworzyła obrazy na tablicy, a Magda się przyglądła i nie wiedzieć czemu strasznie ją to śmieszyło. Co Weronika przeciągnęła kredą po tablicy to ta wydawała z siebie radosne dźwięki. I znowu nie był to rechot ani chichot, tylko takie nie wiadomo co przy rozdziawionej i uśmiechniętej paszczy.
 
Szopka słodko się śmiejecie :-)
Ja też się pochwalę, chociaż ostatnie popisy w "małych odkrywcach" przeszły bez echa ;-). Tak się Maksio, lekko zachrypnięty, śmieje.
 
Blanes, super. Maksio jest fantastyczny. Ale mamy fajowskie dzieciaczki.
Mi niestety nie udało się jeszcze zarejestrować śmiechu Karolinki, ale postaram się postaram :-D
 
Blanes Maksio słodko rechocze :-) Ale z niego duży chłop wyrósł :tak:

Olla musisz mieć zainstalowanego jakiegoś playera który odtwarza pliki mp4 - w takim formacie jest nasz filmik.( ja otwieram Nero Show Time)
 
super macie chichotki:tak:
mi otwiera picasa
gorszy problem, to taki, że nie możemy z kamery zrzucić filmów na kompa, bo mąż nie może trafić na odpowiednie sterowniki:-:)wściekła/y:
 
No tak - mi mozilla generalnie nie otwiera nic z picasa. Odpalam przez "mój komputer" ale akurat filmik Blanes nie poszedł :no: I zwiesił mi kompa. No paranoja...
 
reklama
ja tez nie moge zobaczyc:-( ale moze dlatego ze jestem w pracy i tu dziwny jakis ten komputer, zobacze jak mi pojdzie w domu... Mam nadzieje ze sie uda!
 
Do góry