reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

solarium/sauna/opalanie/ pływanie a karmienie

CZY MOZNA OPALAC SIE SOLARIUM podczas karmienia piersia,czy opalanie ma na to jakis wplyw? MOJA CÓRCIA MA 1i 4 MIESIĄCE?????????????<I JA NADAL JĄ KARMIĘ>
 
reklama
Ja chodziłam na solarium..podobno nie ma przeciwskazań przy karmieniu tylko trzeba osłaniać piersi. ale jak się nie karmi, to też trzba osłaniać...choć niektóre dziewcyny twierdzą że tylko mocno smarują, ale to mnie nie przekonuje..
 
hej

Pytalam mojej hebammy jak to jest z tym solarium i ona stwierdzila ze niema przeciwskazan ze jesli mamie to poprawi samopoczucie to czemu nie, jedyna niewygoda to to ze przy opalaniu moze mleko leciec z piersi i to wszystko.ja jestem mamom 3,5 miesiecznej corci i skorzystalam juz kilka razy z solarki i wszystko w porzadku.a i mleko tez nielecialo;)
 
Podobno się nie powinno. Ale ja miałam zamiar to olać.
'Miałam' gdyż nie zdążyłam sie wybrać i zaczęłam brać Cerazette. A przy nim nie wolno. O ile nie chce się być w plamy. Ja nie chcę, więc się jeszcze wstrzymam z tym solarium.
 
efilo nawet nie wiedziałam, że nie wolno przy cerazette (jeśli jest w ulotce, to kijowo ją przeczytałam), kurcze, a miałam zamiar się wybrać
bo tak to ponoć nie ma żadnych przeciwskazań
 
Witam;-)
ja tez biore cerazette i tez bylam kilka razy na solarium(bo nie doczytalam ulotki:zawstydzona/y:)ale jak narazie zadnych plam:-)Podobno nawet bez srodkow antykoncepcyjnych tez mozna miec łatki:-( ponieważ w trakcie karmienia wytwarzaja sie hormony,ktore w kontakcie z promieniamiUV tworza przebarwienia!
 
Witam, wiem, że ten temat pojawiał się już pewnie kilka jak nie więcej razy, chcę dopytać... Jestem mamą już po raz drugi, za pierwszym razem w lipcu!!! W przejściu podziemnym zawiał lekki wiaterek i przeziębiłam pierś!!! Ból masakryczny!!! Teraz boję się tego okropnie i staram się zabezpieczać z każdej strony. Chciałabym chodzić na basen, wiadomo chęć powrotu do figury sprzed ciąży:-D i boję się zimnej wody w basenie!!! Czy możecie mi pomóc i powiedzieć, czy jest opcja przeziębienia piersi w niskiej? jakie? temperaturze????
Pozdrawiam
 
Witaj !!!
Nie znam dokładnej odpowiedzi na Twoje pytanie
ja już chodzę na basen drugi miesiąc, na szczęście nie spotkała mnie to co Ciebie
woda uważam jest ciepła bo ma 31-33 stopni
a ja przed każdym wyjściem na basen karmię małą żeby mieć puste piersi (przy pełnych szybciej o zapalenie), ciepło się ubieram aha i zawsze na koniec w jacuzzi siedzę 10 min (rozgrzewa)
nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale zawsze warto podzielić się doświadczeniami
 
reklama
cześć, wielkie dzięki za odpowiedź. Byłam już na basenie, co prawda raz, ale zawsze to coś! Potwierdzam, że z pustymi piersiami lepiej. Ja miałam jedną pełną i czułam ją przez cały czas pływania!
 
Do góry