reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sonda Impreza Roczkowa

Nasza Impreza roczkowa przedstawia sie nastepujaco:

  • Nie robie gościny beda tylko my rodzice i dzieci/cko

    Głosów: 1 3,2%
  • Robie kameralna impreze dla dziadków i chrzestnych max 10 gości w domku

    Głosów: 23 74,2%
  • Robie wieksza impreze beda dziadkowie, chrzesni i kilku krewnych max 20 osób w restauracji

    Głosów: 4 12,9%
  • Robie bibe a co!!Zapraszam mnóstwo gosci i wynajmuje sale.

    Głosów: 3 9,7%

  • Wszystkich głosujących
    31

kaskax25

mama wspaniałej trójki
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2008
Postów
6 716
POniewaz wielkimi krokami zbliza sie najwazniejszy dzień w tym roku dla naszych najmłodszych pociech ciekawa jestem jak beda wyglądać wasze imprezy roczkowe czy robicie je w domu kameralnie czy raczej robicie jakies wielkie imprezy. Podzielcie sie pomysłami na taka impreze moze padna jakies propozycje na menu, na zabawy dla dzieci itp. U góry sonda anonimowa jak mniej wiecej bedzie wygladac wasza uroczystość:-)
 
reklama
my będziemy robić "imprezkę" na dworze, tzn u teściów na ogródku, zrobimy grilla albo zamówimy cetering z jakiejś restauracji, ale jakie będzie konkretnie menu to pewnie okaże się dopiero w sierpniu ;-) na pewno będzie tort :-D i...
my w sumie zapraszamy dziadków, chrzestnych, kuzynkę Mai z rodzicami i to by było chyba tyle ;-)
 
My ostatnio rozmiawialiśmy na ten temat. Wyszło mi ok. 20 osób + 5 dzieci i solenizantka:-). Nie ma szans żebym towarzystwo upchnęła u siebie w domu wiec zorganizujemy albo uteściowej na podwórku albo u mojej babci na działce, opcja 2 lepsza(zrobimy grilla, ognisko) bo nie bede sie musiała matrwić, że dzieciaki porozwalają coś. No ale to wszystjo jak będzie ładna pogoda. A jak będzie zimno i deszczowo to ja nie wiem co zrobie. Chyba wyjade:-D

a no i nie wiem co mam w tej sondzie zaznaczyc bo bede miec ok 20 osób ale nie w restauracji(na to nas nie stać- 20 osób po 80 zł + 5 po 40 daje już niezła sumkę)...
 
hmm to ja najpierw zaznaczyłam a potem doczytałam :-D u mnie też najbliższa rodzina czyli dziadkowie, chrzestni + rodzeństwo moje i mężulka i my to już jest ponad 20 osób nie licząc dzieci :/ więc na pewno robimy w knajpie, ale tańszą wersje gdzie przynosimy swojego co sie da, no i robie w małym mieście więc nie jest tak drogo, jakies 50 zł za dorosłego a dzieciaki same maluchy (najstarszy 5 lat ale niejadek) i chyba za nich to chyba 15 zł będę płacić, ale ta impreza to jeszcze nic pewnego bo nie mam żadnego terminu zarezerwowanego. W sumie to wolałabym za tą kase jechać gdzieś na wakacje we 3 ale nie mam wyjścia bo nie mam gdzie wyprawić Młodej roczku, na szczęście babcie się dokładają, bo nie wiem czy byśmy sami dali rade...
 
hmmm...ja nie wiem czy rodzice chrzestni przyjadą....dopiero co na chrzcinach byli a mają kawałek drogi - zaproszę i się zobaczy :-)
tak czy siak imprezkę robię w domku :-) miejsce mam, zmywarkę mam ;-) a co u siebie to u siebie :-)

a bedzie max 17 osób :-)
 
No to ja właśnie doszłam że mam mały problem.
21 sierpnia moja kuzynka a siostra ojca chrzestnego wychodzi za mąż i my się oczywiście na tą imprezę wybieramy. Głupio tak jej się wciąć z roczkiem na poprawiny na przykład a chcieć żeby przyjechali na roczek jeszcze gorzej, bo ich nieźle trzepnie po kieszeni ta impreza:(
Więc chyba skromnie w domu zrobimy. Za to 2 latka mam nadzieję, że będzie kinder bal u nas w ogrodzie;)
 
Teraz ja :)

Akurat w Toski urodizny (25 sierpnia) będziemy w Rewalu więc ten szczególny dzień uczcimy we czwórkę. Wracamy 27 do domu i tak myślę, że 29 w niedziele zrobimy na działce grilla. Będą dziadkowie, chrzestni z dziećmi i moja babcia. Wyjdzie 12 dorosłych i z Tosią czworo dzieci.
Jeśli będzie padać to ten sam skład w domu ale bez grilla :)
 
U mnie max 12 osob,wiec zaznaczylam impreze kameralna ;-)
Ale podchwycilam tu pomysl Izabeli bo gdyby byla pogoda( w tamtym roku 14 sierpnia bylo pieknie:-) )to moglabym tez u tescia grilla zrobic,talerzyki papierowe co by za duzo sprzatania nie bylo ;-)no ale plan B trzeba miec w razie jezeli pogody nie bedzie...wiec jak nie bedzie to bede musiala stanac przy garach i cos przygotowac u Nas w domu...ale jeszcze absolutnie nie mam pomyslu CO :no: Licze mocno na te pogode :-p
 
my standardowo do kosciola:-D

a potem w domu...ja mam male pole do popisu:dry:

nie wiem kto bedzie... napewno rodzice chrzestni, moja mama, moj tata... moze uda sie babcie wyciagnac ii jego szurnieta rodzinka:dry:

choc nic pewnego bo druga szwagierka ma rodzic poczatek serpnia... wiec sie zobaczy:dry:
a jak mnie wkurza to pojade do mamy i tam zrobie:dry:
 
reklama
my kameralnie - dziadkowie, moja sis (chrzestna Zosi) z mężem (i bejbolkiem w brzuszku:-)) szwagier (chrzestny) szwagierka i my.. czyli 10 osob i najważniejsza osóbka na świecie - ZOSIA!! :-D
 
Do góry