reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SOS - tylko w naglych przypadkach!!

reklama
Dziewczyny poradźcie proszę. Mała ma chyba biegunkę. Wcześniej robiła kupki z takimi grudeczkami czyli z tego co mówili na szkole rodzenia takie jak powinny być. A teraz kupka jest wodnista. Wydaje mi się też że za często ja robi - ok 10 razy na dobę, poza tym to nie jest tak że zrobi jedną kupkę na raz tylko np jak zmieniam jej pieluszkę to bywa że muszę ze 3 zużyć bo ledwo zdążę założyć a ona juz drugą kupkę zrobiła.

Mała jest karmiona piersią.

Czy to normalne? Boję się że się odwodni.
 
Dziewczyny poradźcie proszę. Mała ma chyba biegunkę. Wcześniej robiła kupki z takimi grudeczkami czyli z tego co mówili na szkole rodzenia takie jak powinny być. A teraz kupka jest wodnista. Wydaje mi się też że za często ja robi - ok 10 razy na dobę, poza tym to nie jest tak że zrobi jedną kupkę na raz tylko np jak zmieniam jej pieluszkę to bywa że muszę ze 3 zużyć bo ledwo zdążę założyć a ona juz drugą kupkę zrobiła.

Mała jest karmiona piersią.

Czy to normalne? Boję się że się odwodni.
Zupełnie normalne.
 
Dziewczyny poradźcie proszę. Mała ma chyba biegunkę. Wcześniej robiła kupki z takimi grudeczkami czyli z tego co mówili na szkole rodzenia takie jak powinny być. A teraz kupka jest wodnista. Wydaje mi się też że za często ja robi - ok 10 razy na dobę, poza tym to nie jest tak że zrobi jedną kupkę na raz tylko np jak zmieniam jej pieluszkę to bywa że muszę ze 3 zużyć bo ledwo zdążę założyć a ona juz drugą kupkę zrobiła.

Mała jest karmiona piersią.

Czy to normalne? Boję się że się odwodni.

U nas jest podobnie, tylko ze kupki z grudkami. Rekord to 5 pieluch w 10 minut :)
 
U nas też podobnie. z samej nocy mam z 4 pieluchy. Jeśli mała normalnie je na piersi nie odwodni się:)
 
Kamejka ja karmie na żądanie czasem co 3 godz a czasem co godzine. Już widać jaki pulpecik się robi:)
 
reklama
U mnie tez na żądanie czyli troche i czesto bo przysypia podczas karmienia i kupa co 2 dni po dwie naraz :( zastanawiam się nad zmiana mleka na hipp. A siku ma duzo. Ja dopajam woda.
 
Do góry