reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

Pajkaa byliśmy wczoraj z moim B;) w tym szpitalu w Bogucicach, położne bardzo miłe, pokazały nam salę porodową. Niestety tylko tą ogólną, bo rodzinna była zajęta. Zrobiło to wszystko na mnie bardzo dobre wrażenie, mąż też ma dobre wspomnienia, bo miał tam praktyki, także decydujemy się tam rodzić. Wydaje mi się, że jest tam jakoś tak bardziej profesjonalnie niż w tej 2 w Sosnowcu. Pytałam o znieczulenie i jest tak jak pisałaś, jeśli akurat będzie anestezjolog to dostanę w razie potrzeby. Ja ogólnie nastawiam się bez znieczulenia, ale pytałam czy mam robić te badania gdyby w razie było potrzebne. Mam nie robić, bo robią na miejscu w razie konieczności.
Antikleja jest szansa, że się spotkamy na porodówce;)

Pajkaa a ty rodziłaś na rodzinnej sali czy tej ogólnej?


Ja rodziłam na sali pojedyńczej rodzinnej :) tam jest super jest wielka sofa dla tatusia, prysznic, piłka z wszystkiego mozna korzystac :)
 
reklama
Pajkaa byliśmy wczoraj z moim B;) w tym szpitalu w Bogucicach, położne bardzo miłe, pokazały nam salę porodową. Niestety tylko tą ogólną, bo rodzinna była zajęta. Zrobiło to wszystko na mnie bardzo dobre wrażenie, mąż też ma dobre wspomnienia, bo miał tam praktyki, także decydujemy się tam rodzić. Wydaje mi się, że jest tam jakoś tak bardziej profesjonalnie niż w tej 2 w Sosnowcu. Pytałam o znieczulenie i jest tak jak pisałaś, jeśli akurat będzie anestezjolog to dostanę w razie potrzeby. Ja ogólnie nastawiam się bez znieczulenia, ale pytałam czy mam robić te badania gdyby w razie było potrzebne. Mam nie robić, bo robią na miejscu w razie konieczności.
Antikleja jest szansa, że się spotkamy na porodówce;)

Pajkaa a ty rodziłaś na rodzinnej sali czy tej ogólnej?

Niestety mam już ustalony termin cc :( na 4 października (5.10 mój tato ma urodziny, więc dziadzio będzie miał prezent urodzinowy) Kurcze, nawet przez myśl mi nie przyszło od początku ciąży, że może się skończyć cc....
 
hej;) Antikleja to się nie spotkamy, tak wcześniej chyba ta cc? Ja mam termin na 23.10, a moja mama ma imieniny 21.10. Dzisiaj jak z nią gadałam to jej powiedziałam, żeby się nie martwiła jeszcze na jej imieninach będę w dwupaku hihi;)
 
hej;) Antikleja to się nie spotkamy, tak wcześniej chyba ta cc? Ja mam termin na 23.10, a moja mama ma imieniny 21.10. Dzisiaj jak z nią gadałam to jej powiedziałam, żeby się nie martwiła jeszcze na jej imieninach będę w dwupaku hihi;)

Ja własnie tak miałam 2 razy zagrożenie wcześniejszym porodem a w końcu urodziłam 3 dni po terminie:p
 
hej kobietki :-) jestem tu świeża i chyba zaliczyłam wpadkę :szok: a nie jestem zbyt młoda-chyba...hmmm...Mam już prawie dorosłego syna oraz 3,5 letnią córkę...martwię się teraz o poczętą dzidzię-czekam jeszcze cierpliwie tydzień i zrobię test ciążowy,potrzebuje chyba wsparcia lub pocieszenia:-( pozdrawiam wszystkie ciążówki oraz mamuśki...całuski
 
reklama
Do góry