reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

Witam, szukam pomocy w poszukiwaniu spacerowki. Chcialabym z przekladana raczka, skladana i z dosc szerokim siedziskiem, ponad 30cm, bo w obecnej mojemu synkowi juz ciasno. Niestety nie spotkalam sie z duzym wyborem takich wozkow, jedyny to emmaljunga ale jest strasznie drogi. Podoba mi sie x-lander ale niestety nie ma przekladanej raczki ;-( Bardzo bym byla wdzieczna za pomoc.
 
reklama
Witam Wszystkie Mamy :) i Tatusiów również:) ja także mam problem z wyborem spacerówki dla mojego malucha. Obecnie synek ma dopiero 5 miesięcy, ale do gondoli się już nie mieści. Niestety wózio nie ma kółek skrętnych, więc spacerówka się nie prowadzi za dobrze. Szukam spacerówki z przekładaną rączką, z dość głębokim siedziskiem bo duży chłopak z naszego synka. Byłoby fajnie gdyby koła były pompowane, a nie piankowe. Będę bardzo wdzięczna za wskazanie jakieś spacerówki :)
 
Jakoś mnie ten artykuł nie uspokaja... W USA dostaną zestaw naprawczy i będą spokojni ale już Europa na to nie zasługuje?? co z tego że jest mniej takich przypadków ważne że są!
 
Jakoś mnie ten artykuł nie uspokaja... W USA dostaną zestaw naprawczy i będą spokojni ale już Europa na to nie zasługuje?? co z tego że jest mniej takich przypadków ważne że są!

Polecam jeszcze raz ten fragment
"Chcemy zapewnić naszych klientów, że mogą używać naszych produktów bez obaw, jeśli użytkują je zgodnie z instrukcją obsługi, składają i rozkładają poprawnie. W ostatnim czasie na naszych wózkach pojawiły się dodatkowe ostrzeżenia o tym, aby przy rozkładaniu i składaniu wózka poświęcali szczególna uwagę na dzieci w bezpośrednim kontakcie z wózkiem. Taką samą ostrożność, jaką niewątpliwie należy wykazać np. przy zamykaniu lub zamykaniu drzwi samochodu - uważając na siebie i w szczególności na malucha.

Trudno się z tym nie zgodzić, ale chcielibyśmy, żeby osłonkę mogli również zamówić zaniepokojeni właściciele wózków z Polski. Będziemy tę sprawę monitorować.

A tak na marginesie, jako tata dwójki dzieci, wiem z własnego doświadczenia, że składanie wózka może być groźne dla palców nie tylko dzieci i to niezależnie od producenta".

Chodzi o to,że przez nieostrożnośc rodzica mozna sie spodziewać wypadków w wiekszości wózków.Osobiście 2 razy przytrzasnełam sobie palce odpinając pałąk od spacerówki polskiego producenta.
Ale ten temat juz tu wałkowaliśmy.:tak:
https://www.babyboom.pl/forum/polecam-odradzam-f77/co-powiecie-o-maclarenie-31765/index7.html
 
Ostatnia edycja:
Mam 5,5 miesięczną córeczkę i powoli zaczynam się rozgladać za jakąś lekką spacerówką. Mała miesiac temu przesiadła się z gondoli do spacerówki- mamy x-landera xa...wózek może i fajny(narazie mam mieszane uczucia) ale strasznie ciężki, a ponieważ mam problemy z kręgosłupem cieżko będzie wnosić go na 2 piętro jak Zosia jeszcze podrosnie.
Planuje przesadzić ją do takiej lżejszej spacerówki jak zrobi się cieplej, może w kwietniu wiec bedzie wtedy mieć skonczone 8 miesiecy...
Jaki wózek polecacie?
ważne żeby był lekki, myślałam o przekładanej rączce albo siedzisku i żeby był dobrze zamortyzowany.
 
włączę się - mój syn ma rok, i potrzebna mi była spacerówka parasolka, LEKKA, SZEROKA W SIEDZISKU, DUŻA BUDA - dużo chodzimy na spacery w różną pogodę
i wybraliśmy Maclarena xlr, jest ok, za cenę 1300 zł z bardzo fajnym okryciem na nóżki
jestem zadowlona i syn również
 
reklama
Ostatnio zastanawiam się nad kupnem Cybexa chodzi mi o model Callisto lub Topaz. Byłby to wózek na wiosnę i lato bo na zimę mam inny. Zastanawiam się czy będzie dobry dla półrocznego dziecka i czy dobrze się go uzytkuje, bardzo mi się podobają obydwa modele ale na forach ciężko cos o nich wyczytać może mógłby ktoś doradzić czy warto w niego inwestować?:happy2:
 
Do góry