reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI - przesiadamy się do małego wózka!

zastanawiam się nad zakupem Cyebxa Topaz- tylko ma to być nasz jedyny wózek, więc nie wyobrażam sobie zimy z taką spacerówką:confused2:
 
reklama
a ja tam z miloscia nadal uzywam swojego pierwszego wozka:)
jak sie przeprowadze to pewnie czesto bedziemy siegac po rower.
sanki w zimie moze ok ale jak cos spadnie.
kropa-no nie przesadzajmy,ile takie dziecko moze sie poki co nadreptac;)za rok bym do sklepu nie doszla.a zreszta jak tylko naucza sie biegac to byc moze zatesknisz zeby go z powrotem pasami przypiac;)...
 
Chciałabym tylko polecić wózek Lira4,z którego jestem baaaardzo zadowolona! :) Jedyne co mogłabym mu zarzucić to to,że kosz na zakupy jest dość mały ale i tak jak na razie mi wystarcza :)
 
my mamy Zapp`a od mojego szwagra, ale niestety siedzenie się nie rozkłada do leżenia, no i to kubełkowe, średnio wygodne siedzisko.. ale poza tym to mistrzostwo świata, jeśli chodzi o prowadzenie, dosłownie jednym paluszkiem można.. no ale musimy go zmienić przez wzgląd na brak opcji leżenia:dry:
 
A my mamy spacerówkę tą samą od urodzenia, tz. kupiliśmy 2w1 razem z gondolą. Był plan zakupu jakiejś lekkie parasolki na wiosnę/lato, ale ze względów finansowych z planów nic nie wyszło...
W sumie jestem zadowolona z mojej spacerówki-stabilna, solidna, dobrze się prowadzi, rozkłada na płasko, można przodem i tyłem montować...Tylko ciężka. Chciałam coś lekkiego, co można złożyć i wziąć pod pachę, tak żebym i wózek i dziecko znieść mogła...a tak to M co rano znosi tego kolosa, bo na klatce boję się zostawiać na noc.
Tak wygląda cały zestaw ( u nas bez fotelika, kolor ten sam;)
516b.jpg
 
reklama
kropa mam jeszcze jedno pytanko- czy Cybex to Wasz jedyny wózek na zimę? bo u nas były jedyny.. i czy jest on stabilny (w sensie czy nie jest taki ... rozchybotany :-Djeśli jest takie słowo ;) )
 
Do góry