reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

zauwazylam, ze kazdy lekarz ma inna opinie...jeden pediatra zachecal mnie, zebym dokarmiala swoje dziecko juz w wieku 3.5 miesiecy, a drugi jak mu o tym powiedzialam, to az sie zlapal za glowe i kazal czekac do 6 miesiecy...
ja tam raczej slucham swojego instynktu i robie zawsze to co ja uwazam jest najlepsze dla mojego dziecka.
 
reklama
Sluchajcie dziewczyny, a wy wogole bierzecie swoje maluszki (mam na mysli takie 4-5 miesieczne) na basen? Moj synek uwielbia kapiele i stwierdzilam, ze zaczne go brac na basen skoro tak lubi wode. Zanurzacie dziecko calkowicie pod wode?
 
Sluchajcie dziewczyny, a wy wogole bierzecie swoje maluszki (mam na mysli takie 4-5 miesieczne) na basen? Moj synek uwielbia kapiele i stwierdzilam, ze zaczne go brac na basen skoro tak lubi wode. Zanurzacie dziecko calkowicie pod wode?

Zuzia chodzi na basen, kilka razy nurkowała. Mam gdzieś nawet fotke jak zanurza sie w wannie.
 

Załączniki

  • galos3.jpg
    galos3.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 51
my zapisaliśmy się już na specjalne zajecia w wodzie dla niemowląt ale dopiero od marca bo na razie się boję w taką zimę... tym bardziej że jesteśmy bez samochodu :baffled:

scarlet nie boisz się ze sie nałyka wody i zacznie krztusić..? Hania też mi takie nury robi, ale ja się boję i jej nie pozwalam... nie wiem czy sobie nie zrobi krzywdy...
 
Eli88, daj znac jak te zajecia wodne wygladaja :)
ja dzisiaj pierwszy raz wykapalam Lukasza w duzej wannie no i bardzo mu sie podobalo :) Wciaz jednak mam opory przed jego calkowitym zanurzaniem.
 
reklama
Do góry