reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie ośmiomiesięczniaka

no co ty to nie być terror:no:
jak bardzo płacze to bierzesz przttulasz uspokajasz i odkładasz i aż do skutku
nie tak, że zostawiasz jak płacze:no:
 
reklama
sara a co zrobić jak dziecko zacznie bardzo płakać??? Tak że się nie będzie dało rady uspokoić bez lulania???
Bo zaczynam usypianie bez lulania na rączkach od jutra ( od nowa)
a Dawid potrafi bardzo przerazliwie płakać i co wtedy???
Jak go uspokoić?? w razie czego można zapodać herbatkę??
a przez dzień to też w łóżeczku usypiać bez lulania czy można lulać???np/w wózku
 
sa_raa!!!!!!!!!!!
udało się!!!! okąpałam zuzie o 20.30 potem masażyk , przyciemnione śwtełko, karmienie i do łóżeczka , na pocżatku płakała strasznie, wstawała aleja twardo kładąłm ją, nagle ona na brzuch ja ją po pleckach zaczęłąm głaskać i o 21.09 zasnęła i śpi!!!!!
CUD!!!!!!!!!!! i jak szybko!!!!!!
jestem przeszczęśliwa!!!!!
wiem wiem nie mam się podniecać za bardzo bo jutro może być gorzej:-D
Ale ten mały sukces mnie dopinguje
Dzięki dziewczyno!!!!!
 
alexel bardzo się ciesze, że pomogłam no i zycze powodzenia dalej:tak:
tylko sie nie poddawaj

czarna zapodawaj co chcesz byle by sie uspokoił
a jak już się to stanie to kładz

w dzień staram sie nic nie robić ale czasem miziam po główce, po pleckach zależy.
ale na noc jest tak nauczony, że bez bujania bez miziania itd. kłade - siedze koło niego (bo muma wypluwa i wtedy jest wyk) aż uśnie
 
Chciałam się jeszcze pochwalić!!!!
Przed chwilka uśpiłam zuzie tym samym sposobem w łóżeczku, z poklepywaniem po pleckach :tak:
Zaczyna mi się to podobać i widze że Zuzi też :-D
 
hello
dzisiaj poszło jeszcze lepiej!!!! Zuzia zasnęła o 20.48 !!!
Jedyne co mnie martwi to to że w nocy budziła się co 2 h!!!!
ja ją wyciągam i do cyca , a tak sobie myśle że może ona wcale nie jest głodna może wystarczy ja poklepać po plecakch i uśnie a ja jej na siłe tego cyca pcham (ona bierze więc w sumie nie tak na siłe)
Dzisiaj spróbuję ją uśpić bez karmienia.....
 
reklama
Do góry