reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

reklama
skoro się już przebiły, to nie powinny powodować już taich objawów :confused: No chyba, ze idą następne...

Może spróbuj posmarować tym zelem na zęby?
 
Dziewczynki Hania też ostatnio cyrki odstawia z zasypianiem.Może to jakiś wiek charakterystyczny że dzieci nie chcą spać??? No bo skoro tak wiele z nas ma podobne obserwacje....
Jasne że Hania może ząbkować ale nie wierzę w ząbkowanie które objawia siędokładnei w momencie położenie jej głowy na poduszce w łóżku.... Poza tym jest całkiem normalna możę ciut marudna i... śpiąca!! Problemy mamy z popołudniową drzemką i ostatnio z przerwą w nocy - nie chce z powrotem zasnąć.

Aga
 
skoro się już przebiły, to nie powinny powodować już taich objawów :confused: No chyba, ze idą następne...

Może spróbuj posmarować tym zelem na zęby?
ZElem smarowalam, nic nie pomaga. Dzisiaj pierwszy raz spal cala noc, dopiero o 6 troche pomarudzil, mam nadzieje, ze to bylo przejsciowe. Wszsytko inne odbywa sie normalnie, w dzien spi jak zawsze, zasypianie odbywa sie pozniej ale tez bez krzykow, tylko ze jak juz zasnie to zaczyna sie po godznie budzic i marudzic. Dzis spalismy bez ogrzewania, zobaczymy moze mu rzeczywiscie bylo za cieplo, poczekam do kolejnej nocy i sie okaze.
 
Napisałam wczoraj na wątku rozmowy egzystencjalne, bo też ten temat był poruszany co o tym myślę - o zębach które bolą akurat kiedy kładzie się dziecko spać no i o tym że ostatnio jakoś wszystkie dzieci mają kłopoty ze snem - być może jest to związane z rozwojem - emocjonalnym chociażby.

Aga
 
Zresztąto WIDAĆ jak dziecko swędzą / bola dziąsła - ślini się mocno, gryzie wszystko, maca sobie maniakalnie ręką w buzi, marudzi cały czas a nie tylko podczas zasypiania

A
 
zgred - wiesz chyba masz racje co do tych zabków- tak sie zastanowiłam ze to prawda przynajmniej u Wojtusia- w nocy wybudza sie nam strasznie my myslimy ze to zabki i smarujemy a on dalej wariuje.
Od czasu jak nauczył sie pełzac to nie przespał spokonie zadnej nocki moze przezywa to co sie nauczył.
 
no u mnie ten problem z zasypianiem bo mala sie turla i turla.wsadzilam jej 2 zaglowki po bokach i nie ma juz miejsca na turlanie.inaczej sie ne da...
 
Od wczoraj Rafał śpiąc przekręca się na brzuch i po godzinie albo i nie budzi się z płaczem. Będę musiała uważać bo zasypia tylko na boku i chyba będę go przekręcać na plecy jak zaśnie.
 
reklama
Jasio zasypial na brzuchu jak bylam u rodzicow - myslalam ze to z powodu lozeczka turystycznego ktore sie tak jakos troche buja... Ale jak wrocilismy to tak samo zasypia - tez mam obsesje ze sie udusi :szok: zwlaszcza ze jeszcze daje reke pod poduszke (plaska, ale zawsze poduszke...) i przytyka ja sobie do twarzy :szok:

Jesli chodzi o samo spanie to jest znaczna roznica - dzis tylko raz sie obudzil na mleko okolo 04:00 a potem spal do 08:30 ::-) pojeczal i chyba jeszcze troche przysnal bo domagac sie naszej uwagi zaczal o 09:30 :-) Oby mu tak zostalo... :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Do góry