reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanie w nocy

u nas po kuracji debridadem i zmianie kolejnosci posiłków mały budzi sie w nocy ale tylko zeby popic wody (1-3 razy) i spi do 6.30 czasami do 8mej. Ale i tak jest super bo wizyta w pokoiku trawa razem z wsaniem podreptaniem daniem piicia i padnieciem znowu spac ok 2 min - wiec robimy to na spioszka
 
reklama
No i u nas dziś wreszcie było znośnie. Pobudka o 3.15 na cyc i spać i tak do 7. Chyba jeszcze z raz po 6 smoka dałam.
 
U nas mały pierwszy sukces :-) Jak wiecie odkad mały zaczał wstawać w łóżeczku zaczęły sie problemy z samodzielnym usypianiem... Szłam ostro na łatwiznę :zawstydzona/y: i wieczorne usypianie odbywało sie tak ze usypiał po kolacji w krzesełku i później go przenosiłam :zawstydzona/y: Ale dziś postanowiłam ze koniec tego dobrego :-pNo i zaczął się maraton :szok: Gdy kładłam małego, on wstawał, to ja znów kładłam, i on znów wstawał i tak w kółko! :szok: Zleciała godzina :szok: Choc stawiałam na jakies 2 godz uparciucha :sorry: W każdym bądź razie w końcu odpuścił i usnął... Az boje sie go teraz ruszyc i przykryc a muszę bo w tak dziwnej pozycji usnął ze hej :-D
 
u nas Kubus usypia ok 19-20 i spi do ok 7 oczywisce jedzonko ok 24 a potem ok 5-6 a czasem tylko o 5-6, usypia sam
 
U nas przez ten tydzień się popsuło, szczególnie rano. Wcześniej spał do 9-10, a teraz budzi sie wcześniej, wspina sie po nas, ciągnie mnie za włosy :-( i zasnąć przy cycu nie chce. A po tym jak rzuca się na drugie sniadanie, to się zastanawiam, czy on aby nie jest rano głodny, moje cyce już po cycaniu o 6 rano pustawe i synio głoduje. No i w nocy/rano zanim zdążę wstać, synuś juz stoi w łózeczku, a jak nie daj Boże się obudzi przy przekładaniu go z powrotem, to musi byc poprawka cyca :-( :-(
 
Z tego co czytam Wasze dzieci spia cudownie. Dawidkowi sie wszystko poprzestawialo i jak zasypial o 19 tak teraz czasem o 23:baffled:. Probowalam na wszelkie sposoby polozyc go chociaz o 21 alee nie ma szans,wtedy jest placz na calego. W dzien tez bardzo malo spi. Nie wiem skad on ma tyle energii. a jak juz zasnie budzi sie z zegarkiem w reku co 3 godziny. Jedynie dzis noc byla super bo jak nakarmilam go o 2 tak dopiero o 6.30 kolejna porcja i mleka i spalismy do 9:-). Jestem strasznie pzreziebiona wiec sen jak najbardzije mi potzrebny. POzdrawiam wszystkie wyspane i nie wyspane mamy:-)
 
dziewczyny co zrobic,gdy dziecko pada na ryjjka, ze zmeczenia a klade ja do lozka i bzdziagwa wstaje przy barierkach i nie chce lezec.
dzis tesc pilnowal mi Majki,i....wrrr uspal mi ja w wozku bo zmeczona...prosilam zeby nie robil tego,a on ze zal mu jej bylo...a moze ona chce napic sie vodki czasem i ryczy...to co tesc jej da z zalu?
no ale odbieglam od tematu co zrobic z nia? zostawic taka stojaca?
a ogole to nie spi juz na plecach tylko na brrzuchu...tak sobie ulubila...
 
nato mój mały od poczatku sam zasypia ale od jakiegosc czasu tzn odkąd staje w łóżeczku czasem nawet do pol godziny spaceruje po łóżeczku gada śpiewa aż pada ze zmęczenia w któryms z rogów łóżeczka;-) nigdy go na siłe nie usypiamy i tak zasypia najpóźniej po 20
 
reklama
No to masz Martka dużo szczęścia, też bym tak chciała, bo u nas będzie chodził, marudził, w końcu ryczał, ale sam nie zaśnie. U nas też ostatnio spanie brzuchu. Wczoraj to nawet upodobał sobie cycanie leżąc na brzuszku. A w nocy zanim wstanę, zeby go wziąć, on już stoi w łóżeczku :-( A noc nie była za ciekawa. Ech albo zęby, albo brzuszek.
 
Do góry