reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPECJALISCI dla dzieci - godni polecnia

Dr Późniak to lekarz ze SZpitala Wojskowego i ma gabinet na Róży Wiatrów, my chodziliśmy do niego z naszą pierwszą córcią, jest świetnym specjalistą od bioderek.
 
reklama
nie wiem czy godny. opinie w necie ok. Z wizyty narazie nie skorzystałam...ale namiary mogą się przydać...

Prywatna Praktyka Pediatryczna. Wizyty Domowe. Grzegorz Rajca
Adres: Sopocka 10/12, 50-344 Wrocław
Telefon: (71) 328-40-77
Nip: 8981043093
Forma własności: Bez FP - zakład prywatny
Zatrudnienie: 1-5 osób

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 08:00-22:00
Słowa kluczowe:
choroby dziecięce, choroby płuc, gabinet lekarski, pediatra, wizyty domowe
 
Witam! Szukam sprawdzonego laryngologa i okulisty we wrocławiu dla mojej 2,5 miesiecznej coreczki
Niestety tylko na fundusz...
 
Witam wszystkich serdecznie. Jestem mamą 3,5 letniego Tomka. Tomuś ma ostatnio małe problemy z ząbkami (pobolewają go jedynki) i tu moja OGROMNA prośba czy ktoś ma namiar na dobrego pedodontę ale na FUNDUSZ we Wrocławiu. Na prywatnego dentystę najnormalniej mnie nie stać a muszę jakoś pomóc dziecku.
PROSZĘ o jakieś namiary na dobrych specjalistów od stomatologi dziecięcej :tak:
Z góry BARDZO dziękuję za pomoc !!!
 
mm dent ul.halera 103 tel 713632532 kom 663772652 to prywatnie sama wizytka chyba 50 zł ale te namiary mam od kuzynki która po kilku przychodniach dentystycznych z tej właśnie była zadowolona. Mała miała taką traumę że nie chciała w ogóle wejść do budynku a tu ją oswoili i dziecko podobno samo siada na fotel i nie trzeba z nią walczyć i trzymać na siłę. a miła robione coś na stył leczenia kanałowego ...nie znam się...a na NFZ jest coś na ul. Krakowskiej podobno też są dobrzy ale są dłuuuuuugie czasy oczekiwania na wizytę...chyba że jakiś wypadek to przyjmują szybciej - typu ukruszony ząb itd. jak zdobędę nr to wkleję

P.S. Akademicka Poliklinika Stomatologiczna Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.
Leczymy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Telefon: 0717840368
Telefon: 0717840295
 
Ostatnia edycja:
Cześć,
niestety laryngologa nie znam, ale do okulisty chodziłam, poniewaz mój syn miał fototerapię. Była z nim u dr Ewy Salomon na Bulwarze Ikara 24f, telefon do rejestracji tel. 796-37-75, 796-37-74. Pani doktor przyjmuje tez na NFZ.
Pozdrawiam :)
 
A czy któraś z Was zna dobrego ortopedę? Moja nie narodzona córeczka ma SKS ( Stopy końsko-szpotowe).

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
 
hejka
mnie sie obiły o uszy dwa nazwiska Wrocław dr Szybiński lub dr Michajłow. tego drugiego polecał mi ortopeda dla dorosłych, ale co i jak w sensie czy na nfz czy prywatnie to nie wiem.
 
reklama
Ja naprawde polecam laryngolog p. dr. Chącka przyjmuje w przychodni na Kozanowie przy Dokerskiej ma też prywatny gabinet i jest niesamowitym człowiekiem i bardzo dobrym specjalistą

a ortopeda już pisałam na wrocławiankach dr. Osipacz i dla dorosłych i dzieci na Ziemowita w przychodni i na NFZ i prywatnie
 
Do góry