reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sport w ciązy

reklama
Który jest na urlopie ;) Jasne, że zadam to pytanie ale praktyka jest taka, że lekarze jak jeden mąż zawsze odradzają wspinanie (także nieciężarnym). Bo urazowe i siedzisz na zimnie pół roku. Wśród wspinających się kobiet są różne podejścia. Koleżanka wspinała się do 7go miesiąca, a potem przestala, bo jej brzuch przeszkadzał i odpychał od ściany. Ale statystyk nie widziałam, ona była młodsza ode mnie itp. Stąd pytanie.
Widzisz... odesłałam Cię do lekarza, bo tylko on wie, jaki jest Twój stan zdrowia. Każda ciąża jest inna. Niektóre z nas mają zalecenie leżenia, inne zakaz basenu, ja z kolei mam nakaz spacerów i zakaz intensywnego wysiłku🙂 Nie wykluczam, że Ty podczas wspinania się jesteś bezpieczniejsza, niż ja podczaa chodzenia, kwestia treningu🙂
Więc to nie powinno przeszkodzić....
Ale myślę, że Ty już podjęłaś decyzję, szukasz tylko potwierdzenia, że słuszną🙂
 
Widzisz... odesłałam Cię do lekarza, bo tylko on wie, jaki jest Twój stan zdrowia. Każda ciąża jest inna. Niektóre z nas mają zalecenie leżenia, inne zakaz basenu, ja z kolei mam nakaz spacerów i zakaz intensywnego wysiłku🙂 Nie wykluczam, że Ty podczas wspinania się jesteś bezpieczniejsza, niż ja podczaa chodzenia, kwestia treningu🙂

Ale myślę, że Ty już podjęłaś decyzję, szukasz tylko potwierdzenia, że słuszną🙂
To prawda. Jestem pewna że wspinanie jest dla mnie bardzo ważne. Ale jestem pierwszy raz w ciązy i stąd szukam potwierdzenia u innych. Zależało mi też na opinii ciężarnych które się wspinają.
 
Do góry