reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sposoby spędzania wlnego czasu przez wasze dzieci- anonimowa ankieta studentki PP

Temat na forum 'Dzieci urodzone w 2003 roku' rozpoczęty przez eveline007, 8 Maj 2009.

1. eveline007

eveline007 New Member

Witam wszystkie mamy :)
    Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej, właśnie piszę pracę licencjacką :) o forum dowiedziałam się z wizaż.pl :) przeprowadzam akutalnie anonimowe badania do mojej pracy dotyczącej spędzania czasu wolnego przez dzieci w wieku przedszkolnym :) w związku z tym prosiłabym uprzejmie wszystkie mamy, które zechciałby mi pomóc o wypełnienie w 100% anonimowej ankiety. Byłabym wdzięczna za pomoc :) oto link do aknkiety:
    Ankieta on-line taka jakiej potrzebujesz!
    Pozdrawiam :)
    ps. Chętnie odpowiem na pytania, jeśli mają Panie wątpliwosci :)

2. reklama

Poleć forum