reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania małe i duże

ananaska - to przyjdź po wizycie :) napewno po 13 bedziemy jeszcze :)

Magda - a Ty jak wolisz w sensie miejsca? bo jeszcze miejsce mamy do ustalenia i możemy sie spotykać :D

Arteofbeauty - czyli dał zgodę? super :) Ja sie dziś wybieram na warsztaty mamo to ja na torwar - czyli mowisz że warto i że będzie fajnie? lubie gratisy :D
 
reklama
dał nie dał - da na taxe :p hihi bo dodam ,że ZUS nadal się nie poczuwa mimo 4 zwolnień :p

co do Warsztatów - generalnie wiadomo są nastawione na reklamę - promowanie firm itd ale jak ktoś nie chodzi na szk rodzenia to może się czegoś dowiedzieć nowego (ja chodzę więc wiem już wszystko :)

Gratisy (pieluszki 4szt od pampers plus 2wkladki dla mamy i gazetki )
Johnson&Johnson(mała oliwka,płyn do kąpieli,kremik)
Palmers( saszetki z próbkam, plus próbka kremu jakaś większa) ale ja jeszcze wygralam 2kremy duże :)
Generalnie zgłaszajcie się do konkursu np jak trzymać dziekco itd bo proste i można wygrać laktator,butelke,kremy,pasy do autka itd
Do tego była woda, po cukierku i po małym chlebku Wasa :)

Co godzinke zmienia się sale (sala o karmieniu i mleku, sala o kąpaniu i kocykach itp, sala o fotelikach i pokaz pieluch pampers).

Mi się podobało ale może dlatego ,że nudzę się w domu i lubie już wyjść posłuchać i powoli uspokoić się psychicznie ,że bedzie dobrze :)
 
Warszawianki to czekamy na inf od wszystkich o miejscu ;)
Arteofbeauty strasznie długo ten ZUS zwleka... Mi już wreszcie na początku pazdziernika wyplacili, a zwlekali głównie dlatego, że u mnie w pracy robili kontrolę
 
Bardziej pasowałaby mi Arkadia, ale Wileński też może być. Niech będzie Starbucks, będę miała z legionowa 40 min jazdy, więc luz. Mogę się chwilkę spóźnić, bo nie wiem czy nie zamotam się na Starzyńskiego i zdążę na odpowiedni tramwaj. Ale najwyżej poczekacie na mnie 10 min, no nie? :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krakowianki drogie, wtorek jest dla mnie jak najbardziej ok:-) nie pasuje mi tylko popołudnie (bo jadę do gin na 15 bodajże, więc tak od 14 jestem nieuchwytna), a o której Wam odpowiada?
 
Do góry