reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Aktywnych Mam - Kraków

reklama
Wraz z JOHNSON'S zapraszamy do nietypowego konkursu. Opisz w wątku momenty bliskości z maluszkiem. Wybrane prace zostaną opublikowane na stronie Johnson's baby a ich autorzy nagrodzeni zastawami kosmetyków.
 
Witam serdecznie wszystkie mamy ! Jestem tu pierwszy raz, ale z wielką checią dołączę do spotkań. Czy ktos mnie moze uswiadomic czy wspaniale mamuski mają ustalony jakis termin stały ? Jesli nie to moze ustalimy :-). Fajnie byłoby spotykac sie i poznawac :-). Ja jestem mama 7 letniego kochanego urwisa.
 
Witamy
Jeśli jesteś młodą mamą z Krakowa prosimy o wypełnienie ankiety, która zamieszczona jest pod linkiem poniżej.
Celem badania jest poznanie potrzeb kulturowych i postaw związanych z uczestnictwem młodych matek w kulturze szeroko pojętej.
Poniższa ankieta jest częścią projektu badawczego realizowanego przez studentów Wyższej Szkoły Europejskiej im.ks.Józefa Tischnera w Krakowie.
Bardzo nam pomożesz wypełniając kwestionariusz.

Kulturalnie można zawsze, jeśli tylko zechcesz !
Życzymy udanej zabawy ! :-)

Ankieta jest anonimowa. Zebrane wyniki prezentowane będą wyłącznie w postaci zestawień liczbowych i procentowych. Prosimy o szczere odpowiedzi i wypełnienie ankiety tylko raz.

https://spreadsheets.google.com/viewform?form key=dFJNeTZYTUVvcDg0U0YzUGMxOXgxY0E6MQ&theme=0AX42 CRMsmRFbUy 1hNTEyYWQxMC03NzM0LTQxZTUtOGRmOC1mNTQwYjJlMDhhNTQ& ifq
 
Witam. Szukam przyszłych mam z Krakowa, które miałyby ochote spotkac się od czasu do czasu, pogadać, wymienic doświadczeniami, może pójśc na jakieś wspólne zajecia ruchowe itd. Jestem obecnie w 13 tyg i żadna z moich koleżanek nie jest w ciąży, a zaledwie kilka z nich ma dzieci. Dlatego fajnie by było poznac dziewczyny w podobnym jak ja stanie :)
 
reklama
Witaj
No, to jestesmy obie jak na razie :). Ja mam termin na koniec czerwca. Jestem w 11 tygodniu. Mam juz 2 letnią córeczke i obecnie siedzę w domu na zwolnieniu. Zapraszam na kawke, bo czasem juz niewyrabiam z nudów.
 
Do góry