reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Sierpniówek w Krakowie

Ale kombinujecie :p W Hucie nie da się zgubić ;P

Irisson, wsiadaj w pociąg i jutro na 15 będziesz w Krakowie :D

Thinka, Szczepan załamany, bo nie ma jutro dużo pracy i chyba wróci do domu o ludzkiej porze. Ale coś czuję, że mu coś wypadnie po drodze ;P Jak na razie wyżera przygotowane na jutro ciasteczka :/
 
reklama
ewa, u nas na mieszkaniu będzie spokój, bo ja z Tymkiem będę u Ciebie. M ma zawsze zimne piwko w lodówce - zapraszamy Szczepana :-D.
 
ewa, a jest tam gdzie zaparkować pod Waszym blokiem?

edit: doczytałam dokładnie prywatną wiadomosć:-D
 
Ostatnia edycja:
Czekamy na pierwsze wrażenia na gorąco ;)

Może nie uwierzycie, ale ogarnęłam mieszkanie zanim panowie umyli Anielkę. Słaby bałagan zrobiliśmy ;) Aniela padła w sekundę, Franek też jest już słaby, więc szykuje się spokojny wieczór. Wpadajcie częściej ;)

Dziękujemy bardzo za wizytę!!!
 
ewa, miałam od Was zieloną serię świateł i byłam w domu w 20 min, M już wydzwaniał, że tęskni z 10 razy. Teraz wykąpana i jak zwykle nie spi tylko stęka, nie płacze tylko stęka pewnie tak to potrwa do 21, męczą ją te zęby.
No i jestem obżarta ciastkami Katjuszy, chyba nie będe ich piec bo mi w boczki pójdzie:-D
No i daj znać jak przetwory smakowały.
 
Asia, na pewno dam znać :)

Zaraz wrzucę jakieś zdjęcia na zamknięty - chyba że się zgadzacie wszystkie, żeby tu wstawić :) Jakość kiepska, ale widać, co się działo ;P
 
jestem i ja. Tymek darł się caluteńką drogę, równe 35minut. Nie ma gość litości :) Najlepsze że ledwie weszliśmy do domu to banan na całej twarzy i dawaj, nie śpimy. Teraz leżą i on i Majka i się wiercą, ale żadne nie zaśnie.

Ja również bardzo dziekuję Ewa za miłe przyjęcie no i reszcie za miła atmosferkę. Fajne z was babki, dzieciaki tez super. I nasze Tymki 2 rozdarte też fajne:-D

Ja nie wiem jak sie wchodzi na zamknięty w ogóle? Nawet nie wiedziałam że tu jest zamkniety:confused:

aaa zapomniałam o ciastkach- normalnie mega wszystkie! Jak ja lubię słodkości, rety. I ja bardzo proszę o przepisy, wszystkie:-p
 
To co? Wrzucić tu zdjęcie?:D

Gosha, a ja Ci powiem, że byłam zaskoczona jak Cię zobaczyłam, bo kojarzyłam Cię ze zdjęciem z avatara :D A to Twoja córka przecież :D:D:D
 
reklama
Do góry