reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie wszystkich lutowych mam i maluchów

Kiedy spotkanko w Uniejowie

  • II połowa maja

    Głosów: 0 0,0%
  • czerwiec

    Głosów: 4 36,4%
  • lipiec

    Głosów: 1 9,1%
  • sierpień

    Głosów: 5 45,5%
  • wrzesień

    Głosów: 1 9,1%

  • Wszystkich głosujących
    11
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A czy załatwiamy miejsca jakoś razem czy każdy z osobna? bo wydaje mi się ze powinnyśmy się już zabrać za organizacje.
 
hej- z racji ze zostal wybrany czas letni nie bardzo jest gdzie zebrać sie i zorganizowac razem na dłużej niz jeden dzień - myslalam ze beda chetni na czerwiec- w sierpniu z tego co sie orientowalam to nie bardzo da rade znalezc cos wolnego dla wiekszej grupy - zwlaszcza tylko na weekend- wiec mysle , ze bedzie trzeba na wlasny rachunek czegos ewentualnie szukac-

zróbmy listę - wrzuce w osobny temat- do kopiowania i dopisywania-
może jak będzie konkretna lista - to da rade jescze załatwic jakiś w spólny nocleg- tylko faktycznie trezba by to zrobic już:)

ustalmy tez konkretny termin - - proponuję w liscie umieścic o tym info

ja myslalam zeby spotkac sie w zoo
ZOO SAFARI BORYSEW - :: Przygoda w sercu Polski (News)

jesli tak - to moge jutro zadzwonic- bo oni organizuja spotaknia itp- i dalabym znac jakby to moglo wyglądac

po takim spotkanku - a mysle ze daloby rade cos tam zorganizowac- kto chetny moze pojechac do uniejowa na termy
Termy Uniejów

noclegi tez tam są - raczej wyzsza półka
Termy Uniejów - NOCLEGI
- więc ja jakby co to jakas agroturystyka
Noclegi Uniej
 
LISTA CHĘTNYCH NA SPOTKANIE - OKOLICE UNIEJOWA - propozycja spotkania w poprzednim temacie - do uzgodnienia :)

Proszę skopiować listę - wpisać swój nick na kolejnej pozycji - w przypadku chęci noclegu - liczbę osób (dużych;) oraz wybrać konkretny termin - 6.08 lub 20.08

1. vikiigus - 3 - 6.08
 
reklama
LISTA CHĘTNYCH NA SPOTKANIE - OKOLICE UNIEJOWA - propozycja spotkania w poprzednim temacie - do uzgodnienia :)

Proszę skopiować listę - wpisać swój nick na kolejnej pozycji - w przypadku chęci noclegu - liczbę osób (dużych;) oraz wybrać konkretny termin - 6.08 lub 20.08

1. vikiigus - 3 - 6.08
2. sylvanas - 2 - 6.08
 
Do góry