reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

reklama
Ja staram się karmić z dwóch cyckow po 15 min ale jak pisałam prawa mojemu maluchowi nie odpowiada najpierw do niej przystawiam a potem do lewej i jak się tam obje to sam wyciąga buzię z cycka i lekko mu się ulewa zanim go odbije i położe spać bo w sumie to na cycku zasypia od razu butla dokarmiamy w/w a modyfikowane wczoraj podalam w nocy ze 30 ml bo moim nie pojadl :( a dziś zjadł mm z 10 ml tak na dobitke bo dużo wyplul
 
My od wczoraj na nutramigenie, dzis juz kupki ladne, żółte, nawet krostki z buzi w większości zniknęły, kupiłam tez espumisan i na noc podalam mu maksymalna dawkę z ulotki bo tak sie napinal, ze aż siny sie robil
 
Poczytalam i mysle, ze to nietolerancja laktozy, wszystkie objawy sie zgadzają. Dwa dni go potrzymam na nutramigenie żeby zobaczyć czy jest poprawa a potem wrócimy do piersi ale z kropelkami z laktaza i zobaczymy czy będzie lepiej.
Szkoda mi odstawiać go od piersi bo mam dużo mleka a on ladnie przybiera, ale nie mam wyjścia skoro tak cierpi
 
Mam nadzieje, że albo pomoże to co teraz stosujesz a jak nie to ta kolaktaza. Cieszę się, że może w końcu Twój maluszek nie będzie cierpiał i, że jakoś Ci w tym pomogłam. Daj znać co pomogło i czy cokolwiek maluchowi. :) A przy kolaktazie nie musisz od piersi odstawiać, spróbuj może najpierw opcja karmienie piersią z kropelkami przed każdym karmieniem, po 4 kropelki. :)
 
Poczytalam i mysle, ze to nietolerancja laktozy, wszystkie objawy sie zgadzają. Dwa dni go potrzymam na nutramigenie żeby zobaczyć czy jest poprawa a potem wrócimy do piersi ale z kropelkami z laktaza i zobaczymy czy będzie lepiej.
Szkoda mi odstawiać go od piersi bo mam dużo mleka a on ladnie przybiera, ale nie mam wyjścia skoro tak cierpi


Daj delicol jak podejrzewasz nietolerancji laktozy. A na skaze białkowa to za wcześnie na zmiany, moze potowki lib tradzikw niemowlęcy??

Sab simplex moza zamowic na necie jak cos w PL czasem dostępny w sklepie z chemia niemiecka.


My nadal karmimy sie tylko jednym cycem i to wystarcza. Wazy juz 3600g wiec ladnie przybiera. Je od 10 do 20 min i spi od 2 do 4 h, chociaz teraz zwiekszamy zapotrzebowanie i ciągnie cyca co 1,5 h ale to musi lakatcje rozkrecic by miala wiecej jedzenia.

Dziewczyny jak bedziecie dokarmiac a nie dawac cyca nawet co godzinę to lakatcja wam siadzie bo nie będzie sygnału ze zapotrzebowanie trzeba wiekszyc.
 
Mam delicol, będę podawać i wracamy do cyca, po nutramigenie kupki były bardzo ładne, zobaczymy jak będzie jak wrócimy do piersi. Nie chce rezygnować z cyca.
Wzdęcia mamy nadal, ale wczoraj po espumisanie juz było lepiej i wreszcie po 1,5 tyg. Mieliśmy normalna noc.

Dzisiaj za to synek jaki taki niespokojny był, wieczorem płakał mi przez 2 godz, ale nie z powodu brzuszka bo sie nie napinal, tylko taki był jakby przestraszony, ululalam go w końcu mocnomprzytulając i kołysząc, strasznie było mi go szkoda. Myśle, ze może miał ze duzo wrażeń, bo dzic głownie atus sie nim zajmował i ponad polowe dnia przetrzymal go bez drzemek, a on normalnie bardzo duzo śpi w ciagu dnia i myśle, ze to spowodowało u niego przemęczenie i niepokój. Zobaczymy co będzie jutro.

Pozdrowienia i wielkie dzięki za pomoc:)
 
reklama
Do góry