reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

reklama
Ja rozcienczalam jak karmilam mlodego na poczatku chyba ze gotowalam sobie kompot z jablek wtedy nie rozcienczalam. Tak polozna mi mowila.
 
ja pije czysty nie rozcieńczany ok 0,5l dziennie :), oczywiście można rozcieńczać wtedy mniejszy efekt przeczyszczania dziecka. Pije go doraźnie jak widzę, że coś się dzieje.
 
Zakupiłam sobie sok jabłkowy i juz pije :)
Od wczoraj jesteśmy znów na cycu plus delicol przed każdym karmieniem i jest duzo lepiej, młody trochę sie jeszcze napina i popłakuje, ale w porównaniu z tym co było to i tak jest o niebo lepiej. Espumisan tez jeszcze stosujemy póki co, ale w mniejszych dawkach.

Dzięki dziewczyny za pomoc!!!
 
Dziewczyny, jak tam Wasze figury, szczególnie chodzi mi o biodra. Ja mam cały czas sporo w nadmiarze, nie mieszczę sie w żadne spodnie, muszę chodzić w ciążowych. Ile trwa schodzenie sie bioder, i czy w ogóle sie zejdą?
 
reklama
Do góry