reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawy techniczne, moderownie, porady, forum

kto powinien moderowac forum ??

  • mea

    Głosów: 19 73,1%
  • Skodzia

    Głosów: 13 50,0%
  • Rurka

    Głosów: 3 11,5%
  • tekla

    Głosów: 5 19,2%
  • emotion

    Głosów: 2 7,7%

  • Wszystkich głosujących
    26
skoro na liscie nie chcecie napisac o sobie czegos wiecej /np skad jestesmy, co robimy na codzien, ile mamy lat/ to moze jakis watek zeby cos o sobie napisac bo wlasciwie nie wiem nic o osobach z ktorymi pisze moze poza tym ile kto ma suwaczkow - po tym jednym mozna doliczyc sie posiadanego potomstwa ... imho to jest sposob zeby sie lepiej poznac ... mozemy dla ulatwienia przygotowac cos w rodzaju formularza ... jak uwazacie ?? oczywiscie jesli ktos bardzo bedzie chcial pozostac anonimowy to i tak pozostanie ... ja tam uwazam ze polaczenie zycia realnege z tym wirtualnym jest wazne ...
 
reklama
z mojego juz sporego doswiadczenia na forum moge powiedziec ze im mniej tym lepiej :) i tak 90% rozmow toczy sie na glownym watku ... przydaje sie watek z linkami zakupowymi bo do tego sie wraca no i moze dotyczacy ogolnie wizyt, badan a potem docelowo porodów ... przepisy tez sa ok pod warunkiem ze sa w nim tylko przepisy i strikte dyskusje o jedzeniu ... bo jak wdadza sie laski w dyskusje to juz ciezko bedzie cos tam znalezc :) z reszta same po czasie zobaczycie ktore watki zyja a ktore umieraja smiercia naturalna :)

z pomyslow dotyczacych listy mamus czerwcowych dodalabym jeszcze miejsce zamieszkania - z poprzedniej grupy mam grudniowych 2009 wiem ze do teraz zawiazaly sie niesamowite przyjaznie i bardzo czesto spotykamy sie w roznych czesciach polski :) wiedzac kto skad pochodzi mozemy np umawiac sie na wspolne cwiczenia w ciazy czy spacerki pozniej z maluszkami :) pomyslcie o tym :)

Całkowicie się z Tobą zgadzam - im mniej wątków tym lepiej. Na moje już jest ich za dużo. Nie lubię bałaganu.
Na grudniu 2005 miałyśmy większy porządek z ilością wątków. Widzę, że Twoje grudniowe dziecię, też z 27 grudnia - moje też :-)

Miejsce zamieszkania mogę dorzucić do listy, postaram się to zaraz zrobić z profili dziewczyn. Jak ktoś nie będzie miał miejscowości, to poproszę o priv. Rzeczywiście można zawrzeć przyjaźnie tutaj :-)
 
skoro liscie napisac o sobie czegos wiecej /np skad jestesmy, co robimy na codzien, ile mamy lat/ to moze jakis watek zeby cos o sobie napisac bo wlasciwie nie wiem nic o osobach z ktorymi pisze moze poza tym ile kto ma suwaczkow - po tym jednym mozna doliczyc sie posiadanego potomstwa ... imho to jest sposob zeby sie lepiej poznac ... mozemy dla ulatwienia przygotowac cos w rodzaju formularza ... jak uwazacie ?? oczywiscie jesli ktos bardzo bedzie chcial pozostac anonimowy to i tak pozostanie ... ja tam uwazam ze polaczenie zycia realnege z tym wirtualnym jest wazne ...

Mea faktycznie sie pojawilo 2 lub 3 razy pytanie o 'cos w tym stylu' ale tak jak z 'propozycjami' dawanymi tutaj - jakos nikt nie chce ich obgadac..
Ale wydaje mi sie ze taki watek bylby ok. Jak chcez to mozez stwirzyc - bedziez lepiej wiedziala jak go zaczac:-)

Wanda mozesz sprobowac z miejscowosciami - choc to sporo roboty
 
w zwiazku z tym ze troche ucichly afery ale jest sporo do posprzatania no i dostaje pytania od dziewczyn co z moderacja prosze was o wasze typy ... kto wg was ma to robic (i sygerujcie sie tylko wlasnym osadem a nie wiekszoscia)

druga sprawa tu bedzie mozna wrzucac informacje i pytania techniczne - pewnie nei bedze tego duzo ale nie bada sie tarcic !!!
 
Mea, a może by zrobić ankietę? taka Jak emotion kiedyś zrobiła dotyczącą czytania regulaminu? Zobaczymy kto zbierze najwięcej głosów i jeżeli ta osoba się zgodzi to temat będzie rozwiązany :D
 
Stawiam na Monikę - Mea

Dziękuję Teklo

Chętnie byłabym jej pomocnikiem, bo mam strasznie dużo wolnego czasu, a że po stracie pracy brakuje roboty mi brakuje to mogłabym tu pomagać i czuć się potrzebną komukolwiek. (Biorę Was na litość jak uczestnicy programów muzycznych i innych talentowych hehe:laugh2:).
 
reklama
Do góry